Makale Cafe Kuralları
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
10 yıl önce
Ergin Hocam öncelikle önerileriniz için çok tşklr. 
Proje aslında daha tamamlanmadı. 
Mobil teması 50 tl bugün yarın entegre edeceğim aklımdaydı :)
Makalelerin çoğu 300 kelimeyi geçiyor(sitede şuan 40 makale var)
Yazar arkadaşların eklediği makaleleri ben tek tek düzenliyorum. H2 etiketleri var h1 da ekleyeceğiz. 
Seo olarak wordpress yoast ayarlarını ben tek tek yapıyorum. 
Sunucumuz şuan 2 gb  ama en kısa sürede 8 gb çekmek istiyorum 3 kat hızı artacak sunucunın tepkisi.
Twitter ve facebook hesaplarını birer yazzarımızı sorumlu yapacağız. Youtube bir kanalımız olacak. 
Reklamlar için google adsense ve ya reklamstore,adhhod gibi reklam verenlerle çalışacsağız. Sabit reklam olarak bir süre iyimakale.com reklamı olacak. 
Örnek verelim : 10 000 tekil ziyaretçisi olan sitede google adsense geliri 1000 -1300 tl bulur. Reklamstore 400 -500 tl  ,  sabit reklam 300 tl   olur. Deneyimlerim oldu.  20 000 - 30 000 tekili siz düşünün. 
Biliyorsunuz ki  1 kaliteli makaleye günde 3000 tekil geldiğini gördüm. 
Önerilerinizi her zaman bekleriz belkide ileride beraber çalışırız. 
Tşklr. 

iyimakale
Yönetici

10 yıl önce
16 Yazar Listesi;

iyimakale,gosuhasu,moon22,tughanalpaslan ,yasmin86 ,Şafak Vakti ,bsahiner,kader,MjBolubeyi ,silver34,xtreal,dopamin,pervin,Mlkmhmt ,fevzibuyuktas,yazarız12
Ekledim :)

iyimakale
Yönetici

9 yıl önce
olumlu/olumsuz görülerinizi bekleriz http://www.makalecafe.com/

iyimakale
Yönetici

9 yıl önce
olumlu/olumsuz görüşlerinizi bekleriz http://www.makalecafe.com/
dahaazmukemmel

Konu Sayısı: 2
9 yıl önce
ben de katılmak isterim, eğer uygunsa.
3rgin

Konu Sayısı: 4
9 yıl önce
Hızlı bir alexa yükselişi gözlemliyorum, heralde hit de bununla doğru orantılı olarak yükseliyordur diye tahmin ediyorum :)
Ayrıca popular post (en çok okunanlar) kısmının aktif olması sanırım yazar arkadaşlarımızı biraz daha sevindirecektir.

iyimakale
Yönetici

9 yıl önce
Tüm başvurular değerlendirilmektedir.  Makale cafe yazarlarımız 1 kasıma kadar 5 makale eklemelisiniz. Bir çok yazar bu sayısa ulaştı , diğer yazarlarımızda uygun olduklarında ekleyip zamanlayabilirler. 
iyimakale
Yönetici

9 yıl önce
Ekim ayında her yazarımız 5 makale eklemiş olacak kasım ayı içinse 12 makale eklenecek 2 ay da toplam her yazar 17 makale eklemiş olacaktır. 
Mlkmhmt

Konu Sayısı: 4
9 yıl önce
5 mi? 6 değil miydi??
MjBolubeyi

Konu Sayısı: 14
9 yıl önce
O şekilde değiştirilmiş, yani 5 olmuş, Eğer siz 6 makale eklediyseniz gelecek ay 1 makale eksik girebilirsiniz. Sonuç olarak kasım ayı bittiğinde her yazar 17 makale eklemiş olmalı denilmiş.
Yanıt Yaz