Makale Cafe Kuralları
yasmin86

Konu Sayısı: 3
10 yıl önce
:) aramızda olmana çok sevindim melike ilk liste açıklandığında sen ve fevzi arkadaşımızın da aramızda olması gerekli diye düşünmüştüm ve düşüncem de gerçek oldu :) İkinizin de yazılarını yakından takip ediyorum :)
Mlkmhmt

Konu Sayısı: 4
10 yıl önce
Asıl ben size hayranım hem bir çok işiniz var hemdehepsini  zamanında hallediyorsunuz
yasmin86

10 yıl önce
Bir de bana sor onu ah ah ;)
Yazarız12

10 yıl önce
@ iyimakale  Hocam listede benim ismimi yazmayı unutmuşsunuz galiba. :)  Bu arada bende sizi takip ediyorum Yasemin hanım,yazı almasam da aldığınız yorumlara baktığımda çok profesyonel bir yazar olduğunuz belli oluyor. :) 
Bu mesaj Yazarız12 tarafından 23.10.2014 16:07:00 tarihinde değiştirildi.
Mlkmhmt

10 yıl önce
Doğrudur ama takdirlik
yasmin86

10 yıl önce
Çok teşekkür ederim hiç birimizin işi kolay değil.
bsahiner

Konu Sayısı: 12
10 yıl önce
Ben de yazılarınızı okuyorum ve çoğu defa özgünlük kontrolundan geçirmeden, güvenle onaylıyorum Yasemin Hanım.
yasmin86

10 yıl önce
Teşekkür ederim Birol Bey... Sizin kadar akıcı yazamasam da özgünlüğüne çok dikkat ediyorum.
yasmin86

10 yıl önce
Teşekkür ederim Furkan Bey, elimden geldiğince iyi işler ortaya koymaya çalışıyorum sizler gibi :)
3rgin

10 yıl önce
Yazarlık başvurusunda bulunmuştum ben de, değerli yazar arkadaşlarımın tanımaması normaldir elbette. Yazdığım makaleler ile ilgili referans elbette gösteririm, ayrıca matematik öğretmeniyim mantıksal anlamda birbirini tamamlayan makaleler yazabilirim. Ayrıca seo ve sem, ve wordpress konusunda elimi taşın altına koyarak destek verebileceğimi hem iyimakale'ye söyleyip, hem de forumda belirtmiştim. Ha bugün itibari ile okulumdaki ders yükümün artmasından dolayı aylık hem aylık 12 makale yazımı yapabileceğimi, hem de kendi sitelerimle yeterince ilgilenebileceğimi düşünmüyorum. O yüzden değerlendirmeye almayabilirsiniz.

Ancak izninizle bir konuya değinmek istiyorum, 
Yaklaşık 10 yılı aşkın bir süredir r10 üyesiyim, bilenler bilir.Projede gördüğüm kadarıyla iyi bir kadro oluşturulmuş, herkes elinden geldiğince en iyi makaleleri yazıp yayınlıyor, ancak şu aşamada özellikle yönetimin doğru adımlarla iş yapması gerekiyor, özellikle penguen 3.0 sonrası seo yaparken çok dikkatli olunmalı. Şu aşamada gördüğüm eksikliklere değineyim, değerlendirmek size kalmış;
Özellikle seçilen temanın responsive (mobil uyumlu) olmaması büyük handikap olmuş. 
250 kelimelik makaleler doğru bir seo anlayışı için uygun görünmüyor.
Makale içerisinde h etiketlerine dikkat edilmemiş.
Kullanılan etiketler daha iyi bir trafik sağlayabilirdi.
Bu denli bir projeye beyin takımı oluşturmalısınız, 20 kişillik yazar kadrosu kolay toparlanmıyor. Yalnızca bir kişinin hem seo çalışmaları yapıp, hem makaleleri düzenleyip onaylayıp, hem reklam stratejisi oluşturup, hem sosyal medya pazarı oluşturması mümkün durmuyor. Ha bunları yapmazsanız da olur, ama aylık 500 lira kazanır bu site, yazar başı da 25 lira para düşer aylık. O da kimi ne kadar memnun eder bilemem.
Yazdıklarımı bir eleştiri değil de, öneri olarak kabul ederseniz sevinirim. Hepinize başarılar diliyorum, sizleri takip edeceğim.

Yanıt Yaz