Makale Cafe Kuralları
MjBolubeyi

Konu Sayısı: 14
9 yıl önce
Facebook sayfası değil gruptan bahsediyorum arkadaşlar ben, yani sayfa ile ilgilenemem fakat bir grupta daha anlık iletişim sağlanabilir diye düşünüyorum.
Karşı çıkan yoksa ben gizli bir grup oluşturuyorum. Beni ekleyin gruba alayım sizleri. 
www.facebook.com/mjbolubeyi
Bu mesaj MjBolubeyi tarafından 21.10.2014 17:03:13 tarihinde değiştirildi.
MjBolubeyi

9 yıl önce
Üyelerimiz katılana kadar grubu kapalı grup yaptım, herkes tamamlanınca tekrar gizli grup yaparız. Şuradan katılabilirsiniz gruba. Bekliyoruz.
https://www.facebook.com/groups/makalecafe/

Mlkmhmt

Konu Sayısı: 4
9 yıl önce
@MjBolubeyi tam olarak bende onu anlatmaya çalısıyodum
Mlkmhmt

9 yıl önce
Ben facebook kullanmıyorum bi arkadaşımınkiyle girsem sorun okur mu?
bsahiner

Konu Sayısı: 12
9 yıl önce
Ben katıldım ancak facebook'u etkin kullanmıyorum. Yine de MakaleCafe hatırına bakacağım.
MjBolubeyi

9 yıl önce
Mlkmhmt tam olarak neyi anlatmaya çalıştığınızı anlamadım :) Ayrıca grupta herhangi bir resmiyet söz konusu değil hangi isimle katıldığınız çok önemli değil, önemli olan herkesin katılması.

bsahiner abi mobilde olsun bilgisayarda olsun iletişim facebooktan daha kolay olabilir diye düşünenlerdenim bende, anket de yapabiliriz hem daha rahat, hemde her konu farklı ileti altında konuşulur vesaire... Şimdi buradan konudan yazıyoruz herkes aktif olarak katılmıyor tam, konu karışıyor, kopuyor... facebook bu konuda daha rahat olabilir aslında.
Bu mesaj MjBolubeyi tarafından 21.10.2014 20:28:08 tarihinde değiştirildi.
Mlkmhmt

9 yıl önce
Şu programlı bir şekilde makale yazma olayına karşı fikrimi söylemiştim de düşüncelerimi yansıtmıssınızda  ondan bahsediyodum:)  kusura bakmayın uykusuzluktan dikkat dağınıklığım oluyor illaki
MjBolubeyi

9 yıl önce
Mlkmhmt şimdi oldu, düşüncelerime katılmanıza da sevindim :) Sanıyorum vizeleriniz var, başarılar dilerim.

Bu arada arkadaşlar gruba Mehmet Ay isimli bir arkadaş katıldı, bu profil kime ait :)

Mlkmhmt

9 yıl önce
Bana ait:) teşekkürler bu arada zorlu bi hafta
kont

Konu Sayısı: 1
9 yıl önce
makale cafe ye her isteyen yazar katılabiliyor mu yoksa iyi makale mi belirliyor katılacak olan yazarları?

Yanıt Yaz