Makale Cafe Kuralları
yasmin86

Konu Sayısı: 3
9 yıl önce
Sayın yöneticimiz çok güzel anlatmış nerede nasıl yapılacağını da tabletlerde bazen sorun oluyormuş onun bir çözümü var mı, bilen ya da tabletten giren var mı arkadaşlar?
Yazarız12

9 yıl önce
Kurallar gayet güzel ve etkili, belki zamanla yeni kurallar ekleyebiliriz ama bu kurallar şuan için yeterli bence. :)
Bu mesaj Yazarız12 tarafından 20.10.2014 10:02:32 tarihinde değiştirildi.
Mlkmhmt

Konu Sayısı: 4
9 yıl önce
Ben tabletten giriyorum genelde sorun olmuyor. Ama o h2 gibi kodlu islemler de problemler var.
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
9 yıl önce
Mobil tema alacağız arkadaşlar. Mobil cihazlar için özel bir eklentidir. 
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
9 yıl önce
Diğer yazarların yazdıklarına yorum yapabilirsiniz. 
SafakVakti

Konu Sayısı: 1
9 yıl önce
Resim ekleyebileceğimiz linki bir kere daha yazar mısınız?
SafakVakti

Konu Sayısı: 1
9 yıl önce
Tamam buldum linki:)
MjBolubeyi

Konu Sayısı: 14
9 yıl önce
Benim kurallar için tavsiyelerim var :)

1.
Aylık 15 olarak değilde haftalık 3 makale kuralı olsun dediğiniz gibi haftalık 3 ideal :) geniş zamanda da aylık 12 makale kuralı olmuş olur. Bence bu bile fazla da yine de biraz düşürülmesi taraftarıyım, daha da düşse günlük 5 makale yayınlanacak şekilde hayır demem. Aylık 12 makale bile desek. 20x12=240 edecek ayda, günlük ise 240 / 30 = 8 yani günlük 8 makale eklenmiş olacak ve bence bu çok fazla. Günlük 5'i geçmemeli diye düşünüyorum, oda çok az derseniz yine en azından "Haftalık 3 yani Aylık 12" kuralı olmalı. her ne kadar arama motoru indekslesede ona da fazla gelebilir, ayrıca standart takipçi yakalarsak bile makaleler okunmadan arka sıralarda kaybolmamalı bence. 

2.
Bütün yazar arkadaşlarımızın görünen ad soyad kısmını düzenlemesi taraftarıyım yani Yazarlar sayfasına bakıldığında bir bütünlük olması adına "orhan", "orhan06", "orhan gencebay", "ORHAN GENCEBAY" gibi isimler görünmesini şık bulmuyorum. Gayet standart olarak ad soyad örneğin "Orhan Gencebay" olarak yazılmalı ki bütünlük oluşsun. Bu konuda hayır herkes kafasına göre takılsın mı deniyor yoksa fikrim mantıklı mı arkadaşların düşüncelerini de merak ediyorum.

3.
Yine sitemiz güncel haber sitesi olmadığı için dolar ve euro kurlarının gereksiz olduğunu düşünüyorum, o kısım aynen boş kalabilir :) Hava durumu neyse fakat euro ve dolar kuru gereksiz, birde anasayfa zaten yeterince yoğun olacak makalelerimizden gereksizlikten ne kadar arınırsak o kadar iyi diye düşünüyorum :)

Arkadaşlarım lütfen fikirlerimi olumlu ya da olumsuz yorumlayınız :)

Ayrıca iyimakale hocam birde merak ettiğim bir durum var, yazar sayfasından değil de direkt makaleye tıkladığımız zaman o sayfada yazarın görünmemesi bilerek kapatılmış bir özellik mi? 
Bu mesaj MjBolubeyi tarafından 20.10.2014 23:31:04 tarihinde değiştirildi.
yasmin86

9 yıl önce
Gökhan arkadaşımızın tüm dediklerine katılıyorum bende, gayet mantıklı düşünceler.
kalekalem

Konu Sayısı: 0
9 yıl önce
bende guruba katılmak isterim değerlendirirsenizsevinirim
Yanıt Yaz