Makale Cafe Kuralları
yasmin86

Konu Sayısı: 3
9 yıl önce
Bende makalelerimden ücret talep etmiyorum. Onca emek ve çaba sarf edildi yöneticimiz tarafından. Bir de bunun üzerine ücret talep edemem. 
kader

Konu Sayısı: 0
9 yıl önce
Hakkım varsa benden yana helal olsun...
SafakVakti

Konu Sayısı: 1
9 yıl önce
Benden yana da varsa bir hakkımız helal olsun. Yalnız orayı çok sevmiştim :)
yasmin86

9 yıl önce
Ya böyle vedalaşır gibi oldu vallahi üzüldüm birden. Benden yana da hakkım helal olsun. Burdayız yine, ben kendi sitemle ilgilenmekten fazla uğrayamasam da takipteyim yani 
SafakVakti

Konu Sayısı: 1
9 yıl önce
Evet Yasemin Hanım' a katılıyorum, burası bir aile gibi oldu bizler için... Güvenli, emeğe saygılı, dürüst nadir ortamlardan birisini bulmuşken, gitmeyiz biz :)
kucukmucit

Konu Sayısı: 13
9 yıl önce
Geçen yıl kasım ayında başlayan ve farklı nedenlerden dolayı iptal edilen http://www.makalecafe.com/  projesi meyvelerini vermeye başladı. Kasım ayında 1 yılını dolduracak olan site günlük 2500 tekil ziyaretçisi bulunmaktadır. Sitede 900 makale mevcuttur. 
Proje başında 15 yazarı olan siteye az çok katkısı olan tüm yazarlara teşekkür ederim...
yasmin86

9 yıl önce
İyi Makale gibi Makale Cafe'nin de iyi yerlere geleceği belliydi. Bilgilendirme için kendi adıma çok teşekkür ederim. Az bir katkım olsa da çok sevindim, daha da fazla vermesi dileği ile sevgiler... :)
bsahiner

Konu Sayısı: 12
9 yıl önce
Buna çok sevindim. Ben de küçük de olsa katkı sağlamıştım. Kutluyorum.
bayramaktas

Konu Sayısı: 8
9 yıl önce
Eğer proje durma aşamasına geçerse bu siteye ( yazarlarına da ücret ödemek üzere) talibim. Öyle bir durum olursa lütfen bana ulaşın. İyi çalışmalar.
kucukmucit

Konu Sayısı: 13
9 yıl önce
Proje ocak ayında iptal oldu zaten.. Tşklr.  http://www.makalecafe.com/
Yanıt Yaz