Makale Cafe Kuralları
yasmin86

Konu Sayısı: 3
9 yıl önce
Ben çok yoğundum ekleyemedim Makale Cafe ye şimdi çok az süre kaldığı için günde bazen 2 tane eklemem gerekiyor. Bir sorun olur mu yoksa öbür aya yayayım mı? 

bsahiner

Konu Sayısı: 12
9 yıl önce
Bence bu ay tamamlamanızda yarar var. Aslında son güne kalmasaydı daha iyi olurdu.
yasmin86

9 yıl önce
Ah bu yoğunluk yok mu Birol Bey, üzerine bir de bebeğin bakımı olunca kaldı... Bir daha ki aya ilk günlerden planlayayım en iyisi. 
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
9 yıl önce
Günde 2 adet ekleyebilirsiniz. 
bsahiner

Konu Sayısı: 12
9 yıl önce
Sizi anlıyorum Yasemin Hanım, biz de torun bakıyoruz, daha 2,5 yaşında. Allah bağışlasın sizin ki de çok tatlı görünüyor resimde.
yasmin86

9 yıl önce
Amin, cümlemizinkini bağışlasın. Tatlı olmazlar mı hiç bal küpü hepsi bebeklerin :) Onun şansına zaten işlerim bu kadar yoğun bir şekilde düzene oturtmaya çalışıyorum. Bu arada kızım adına teşekkür de ediyorum Birol Bey Amcası.
iyimakale
Yönetici

9 yıl önce
Değerli Makalecafe.com Yazarları 1 aralık 2014 tarihine kadar 17 makale sisteme eklemeli  arkadaşlar. 
Ekim ayı için 5 makale , 
Kasım ayı için 12 makaledir. Toplam 17 makale. 
iyimakale
Yönetici

9 yıl önce
Değerli Makalecafe.com Yazarları 1 aralık 2014 tarihine kadar 17 makale sisteme eklemeli  arkadaşlar. 
Ekim ayı için 5 makale , 
Kasım ayı için 12 makaledir. Toplam 17 makale. http://www.makalecafe.com/
iyimakale
Yönetici

9 yıl önce
Ekim ayı için 5 makale , 
Kasım ayı için 12 makaledir. Toplam 17 makale. http://www.makalecafe.com/
iyimakale
Yönetici

9 yıl önce
Makaleleri tek tek düzenliyorum, eksik gördüklerime eklemeler yapıyorum. Genelde yazarlarımız iyi makaleler yazıyor. Ayrıca makale sayısını tamamlamayan yazarlarımızı uyarıyorum. 
Yanıt Yaz