Makale Cafe Kuralları
moon22

Konu Sayısı: 5
9 yıl önce
Neden öyle çağrışım yaptıysa :) Kusura bakma lütfen.
Mlkmhmt

Konu Sayısı: 4
9 yıl önce
önemli değil=)
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
9 yıl önce
Ziyaretçi sayıları, direkt 20, google ve diğer arama motorlarından 15 -20 civarı sosyal ağlardan 20 civarı 60 -70 arası seyrediyor. Daha çok erken 13 günlük site ve hızla ilerliyor.  
Makale beni çok zorladı ama çok güzel oldu bence. Sizce ? http://www.makalecafe.com/albert-einstein-hayati-ve-atom-bombasi/

yasmin86

Konu Sayısı: 3
9 yıl önce
Bence yazınız çok bilgilendirici ve okuyucuyu sıkmayan bir yazı olmuş. Bu tür yazılarda genelde okuyucuların büyük kısmının sıkılıp sonuna kadar devam etmediği tür yazılardır. Ancak sizin yazınız tam tadında olmuş, verdiğiniz emeğe değmiş, tebrikler...
kader

Konu Sayısı: 0
9 yıl önce
Zorlandığınıza değecek kadar kaliteli bir yazı olmuş. Bilgileri insanı sıkmadan veren ve devamını okumaya teşvik eden güzel bir tarzınız var, emeğinize sağlık...
bsahiner

Konu Sayısı: 12
9 yıl önce
Bence de son derece açıklayıcı olmuş. Ellerinize sağlık.
Yazarız12

Konu Sayısı: 3
9 yıl önce
Bende makaleyi beğendim, diğer arkadaşların dediği gibi açıklayıcı,kaliteli ve güzel bir makale olmuş.Ellerinize sağlık. :) 
Hunili Yazar

Konu Sayısı: 7
9 yıl önce
Söyleyeceğim, burada konuşulanlara, tartışılanlara kıyasla devede kulak sanırım ama yine de dillendirmek istedim. Google Chrome kullanıyorum ve çok beğendim siteleri hızlı erişim çubuğuna ekleyerek, boş vakit buldukça sırayla tek bir tuşa tıklayarak açıp okuyorum. Bizim sitemizi de bu şekilde kullanıyorum fakat bizim sitemizin bir logosu yok. Adres çubuğunun altındaki yere sürüklediğimde logo yerine boş bir alan kalıyor.
Çözülmesi kolay bir işlem midir bilmiyorum, benim gibi buna takan var mıdır onu da bilmiyorum ancak bir logomuz olsa güzel olur diye düşünüyorum :)
moon22

Konu Sayısı: 5
9 yıl önce
Elinize sağlık. Gayet hoş bir yazı olmuş. Ben çok severim bu tarz yazıları zaten, severek okudum.
Mlkmhmt

Konu Sayısı: 4
9 yıl önce
Uğraştığınıza değmiş:)
Yanıt Yaz