El İşi, Dantel, Oya, Örgü Makalesi Yazdırılacak
serkanklc

Konu Sayısı: 1
El İşi, Dantel, Oya, Örgü Makalesi Yazdırılacak
5 yıl önce
Merhabalar,

El İşi, Dantel, Oya, Örgü kategorilerim için kaliteli makale yazacak bir yazar aranmaktadır. 

Yazı formatı şu şekilde olacak,

Konu başlıkları belirlendikten sonra, konu başlığı ile ilgili en az 5-6 adet resim, işi anlatan akıcı ve kaliteli bir yazı ve başlıkla ilgili bir video linki. Youtube'de bu tarz videolar çok var.

Örnek site linki : yenihobi.com - https://canimanne.com
felsefe

Konu Sayısı: 0
5 yıl önce
Sipariş ver bölümüne konu açmanız lazım ki bizde başvurabilelim Serkan bey. Bu şekilde makale başvurusu yapamıyoruz.
serkanklc

5 yıl önce
Merhaba,

Konu açtığımda çok fazla teklif geliyor, böyle arayış içerisinde olduğumda yazabilecek arkadaşlar özel mesaj ile iletişime geçip 1'er tane örnek çalışma yaptırıyorum. (Örnek Çalışmaların Ücretini Ödüyorum) - Beğendiğim örnek çalışmasının sahibine yazıları teslim ediyorum.
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
5 yıl önce
Örnek çalışma ücretini ödeyebilmek için hazır makale olarak eklemeleri ve sizin de satın alma işlemi yapmanız gerekmektedir. Bu şekilde daha sağlıklı olacaktır. Iban ve mail paylaşımı yasaktır bilginiz olsun.
serkanklc

5 yıl önce
Merhaba,

IBAN yada Havale ile ödeme yapmıyorum. Örnek çalışma yapacak arkadaşlar taslağını gösteriyor daha sonra makalelerini ekleyip satın alacağım. Forum kuralları çerçevesinde bir alışveriş olacak.
semapotamya

Konu Sayısı: 3
5 yıl önce
Eğer bir adet sipariş açarsanız size gün içinde örnek makaleyi yollayabilirim.
Yanıt Yaz