★ Yazarlık Başvuruları Ve Onay Süreci ★
autprog

Konu Sayısı: 5
4 yıl önce
Merhabalar, yazarlık başvuruları değerlendirilmiyor mu acaba? Bilgi verirseniz sevinirim.
Erhan05

Konu Sayısı: 1
4 yıl önce
Merhaba, autprog

Bayan arkadaşlarımıza saygısızlık yapan ve üye olur olmaz iletişim bilgilerini paylaşan üyelerin hesapları kapatılmış olup, yeni üyelikler için tekrar davetiye sistemine geçilmiştir.

Davetiye alabilmek için kısa öz geçmişiniz ve en az 1 adet içeriğiniz ile birlikte başvurunuzu iletmelisiniz.

İletişim: basvuru@iyimakale.com

https://www.iyimakale.com/forum/topic/yazar-basvurularinda-yapilan-degisiklik-hk-/15266/lastpage

Yasinarslantr

4 yıl önce
Merhaba adım yasin 21 yaşındayım. Gazetecilik 4. Sınıf öğrencisiyim. Okul gazetesinde haber ve makale yazmaktayım. Daha önce çeşitli blog sitelerinde makale yazmıştım. Tarih, edebiyat, politika, ekonomi gibi alanlara ilgi duymaktayım.
hasancinar3

Konu Sayısı: 0
4 yıl önce
Merhaba, 
Ben Hasan, 18 yaşındayım liseden mezun oldum ve üniveriste sınavına hazırlanıyorum. Teknolojiye ilgim oldukça yüksektir. Her pazartesi "Gelişim Deposu" web sitesinde kişisel gelişim, girişimcilik, genel kültür, psikoloji alanlarında makale yayınlıyorum. (@gelisim.deposu) instagram adresinde aktif olarak öneriler almaktayım. Onları dikkate alarak içeriklerimi hazırlıyorum. İyi makale yazdığımı düşünüyorum. Yazı yazmayı ve kitap okumayı aşırı  derecede çok seviyorum.
brk_dms

4 yıl önce
16 yaşında Anadolu lisesinde okuyan bir öğrenciyim amacım kendimi Türkçe dilinde geliştirerek yazılar yazmak ve ek olarak küçük ücretler ile harçlığımı çıkarmak umarım en kısa zaman içinde başvuru süreciniz geri açılır.
Bu mesaj brk_dms tarafından 18.02.2020 18:58:16 tarihinde değiştirildi. Sebep:noktalama işareti hatası
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
4 yıl önce
@brk_dms 18 yaş altı yazar alamıyoruz maalesef. 
Yanıt Yaz