★ Yazarlık Başvuruları Ve Onay Süreci ★
iyimakale
Yönetici

Konu Sayısı: 193
5 yıl önce
@efeebi kendini geliştirmeye devam et 18 yaşını doldurduğunda tekrar başvuru yaparsın.

safatacan26

Konu Sayısı: 0
5 yıl önce
Ben Safa Atacan. 10 Şubat 1990 Eskişehir'de doğdum ve Eskişehir'de yaşamaktayım. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi işletme mezunuyum. İnşaat ve Emlak işiyle uğraşıyorum. 2 yıldır içerik üretmekdeyim. Yeni araştırmalar yapmayı ve bilgiler öğrenmeyi seviyorum, Ekstra kazanç sağlamak için iyimakale.com'u tercih ettim.
herr_ahmets

5 yıl önce
@iyimakale Merhabalar uzun bir sürenin ardından bu hesabımı geri aldım. Yazarlık Statüm Mayıs Ayında geri alınmış sanırım. Onay verme bölümünü daha önce yapmıştım ve şimdi yazarlık onayını alamıyorum. Bunun için ne yapmam gerekiyor acaba ?
Destek
Yönetici

Konu Sayısı: 2
5 yıl önce
Merhaba herr_ahmets

öncelikle kimlik doğrulama işlemi yapmalı ve yazarlık başvurunuzu iletmelisiniz. 

https://www.iyimakale.com/yazarlikbasvurusu
asli27

Konu Sayısı: 7
5 yıl önce
merhaba arkadaşlar son bir haftadır yeni eklenen sipariş ve hazır makalelerde kopya içerik sayısı artınca bu yazıyı yazmaya karar verdim. Aramıza yeni katılan arkadaşlar başta olmak üzere makalelerini özgünlük kontrolü yapıp koyabilirler mi? özgünlük yaptım az kopya içerik çıktı gibi cevaplar alıyorum. az kopya içerik değil 0 kopya içerik arıyoruz. Şimdiden teşekkür ederim. herkese iyi çalışmalar.
unflix

5 yıl önce
Merhaba 16 Yaşındayım öğrenciyim. Mart ayından beri 3 siteye makale girişi yaptım. Başvurumda belirttiğim konuların dışında herhangi bir bilgim yok. fakat işaretli konular hakkında detaylı araştırmamı yapıp yazılar düzenleyebilirim. bir çok siteye adsense onayı aldıracak seo uyumlu yazılar ekledim. Ana kategorim Siyaset ve Politika'dır.
fulya75

5 yıl önce
Merhaba. Yazarlık başvuruları neden bu kadar geç onaylanıyor?  Halen olumlu ya da olumsuz bir yanıt alabilmiş değilim. 
asli27

5 yıl önce
merhaba gerekli bilgilendirme mesaj ile iletilmiştir. yazarlık başvurularınızı tamamladıktan sonra aktif hale getirebilmek için lütfen deneme makalesi yazıp gönderiniz ve cep telefonunuzu da sisteme onaylatmayı unutmayınız:) kolay gelsin
fulya75

5 yıl önce
Onay verildi. Siteye yazılarımı eklemeye başladım. Bilgilendirme için teşekkür ederim :) asli27
asli27

5 yıl önce
rica ederim kolay gelsin. herkese iyi çalışmalar ve bol kazançlar :)
Yanıt Yaz