Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

MAKALE EKLEME NASIL YAPILIR?

Destek 29 Şubat 2016 2

 

Her geçen gün hem yazar, hem de makale alımı yapan kişilerin sayısının arttığını gözlemlediğimiz İyimakale platformu üzerinde acemi olan kişiler için “MAKALE EKLEME NASIL YAPILIR?” sorusunun yanıtını vereceğiz.

HAZIR MAKALE EKLEMESİ NASIL YAPILIR? 
Konusunu belirledikten sonra belirli bir kelime sayısı belirleyerek veya belirlemeden hazırladığınız makalelerinizi sistem üzerine hazır makale olarak nasıl ekleyeceğinizi bilmiyor olabilirsiniz.

indir
Bunun için öncelikle yapmanız gereken şey platformun üst kısmında yer alan Hazır Makaleler bölümünün üzerine gelmektir. Daha sonra açılacak olan alt pencerenin en sonunda, yeşil buton içerisinde yer alan “Yeni Makale Gönder” butonuna tıklamalısınız.
Bu adım size, makale ekleme işleminiz için doldurmanız gereken formun açılmasını sağlayacaktır. Gelin hep beraber yeni makale gönderimi yaparken bu formu nasıl doldurmanız gerektiğine değinelim.

HAZIR MAKALE EKLEME FORMU NASIL DOLDURULUR?
Makale Başlığı: Mümkün olduğu kadar özgün, çarpıcı ve ilginç gelecek olan bir başlığı konunuzla alakalı olması şartıyla seçmeli ve bu kısma yazmalısınız.
Kategori: Eklemek istediğiniz makale ile ilgili olan kategori seçimini mutlaka yapmanız gerekmektedir.
Makale Açıklaması: Dilerseniz makalenizin detayındaki aktarılan bilgileri birkaç cümle ile kısaltılmış olarak paylaşabilirsiniz. Bu bölüm yazarlara yazı tarzınız hakkında fikir vereceğinden önemlidir. Örneğin yazınızın girişindeki birkaç cümleyi burada paylaşabilirsiniz.
Makale Etiketleri: En fazla 4 adet olmak üzere hazır makale etiket kelimelerini burada paylaşabilirsiniz.
Makale Resmi: Çözünürlükleri iyi olan, orjinal boyutlardaki makale resim eklemelerini buradan yapabilirsiniz.
Makaleniz: Kısmında ise satın alınacak olan makalenizi giriş yapmanız gerekmektedir.

Makale Kodu: Son olarak bu kısımda, müşteriler tarafından özel olarak verilen kodlar girilmektedir.

Yukarıdaki adımları tamamladıktan sonra makale ekleme için sayfanın alt kısmında yer alan “Gönder” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

TAMAMLANACAK SİPARİŞLERE EKLEME NASIL YAPILIR?
Hazır makaleler ile ilgili olarak ekleme işlemlerini anlattığımız yazımızda son bir noktaya daha değinmek istiyoruz. İkinci soru olarak yöneltilen “TAMAMLANACAK SİPARİŞLERE EKLEME NASIL YAPILIR?” işlemi için yine takip etmeniz gereken adımlar basittir.
Makale alımı yapan kişiler tarafından açılmış olan siparişlerinizin kabul edilmesi halinde ise ekranınızın orta kısmında yer alan “Tamamlamanız gereken siparişler” kısmından ilgili başlık için makale ekleme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

2 Comments »

  1. yigit 15 Temmuz 2017 at 01:31 - Reply

    hocam ben sisteme giremiyorum nedenini öğrene bilirmiyim ?

    • Destek 19 Aralık 2017 at 02:28 - Reply

      Merhabalar, kullanıcı adınızı öğrenebilir miyim?

Leave A Response »