Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

EK İŞ ARAYANLARA MAKALE YAZARLIĞI

Destek 19 Ocak 2016 3

Masa başından kalkma fırsatı olmamasına rağmen, kazançlarını ihtiyaçlarına yetiremediğinden dolayı ekstra para kazanmak isteyenler için “EK İŞ ARAYANLARA MAKALE YAZARLIĞI” önerimizi paylaşıyoruz.
Sosyal konumları veya iş hayatı gereği sürekli internet üzerinden işlem yapmak zorunda olan kişiler, neredeyse günlerinin tamamını teknolojiyle iç içe geçirmektedirler.
Bu nedenle para kazanmak için başka bir uğraş yapmaya fırsatlarının kalmadığından yakınırlar. Oysa son yıllarda internet üzerinden birçok ek iş alanları açılmaktadır.
Böylece hem sahip olduğunuz bir işiniz varsa bunu gerçekleştirirken,  yine internet üzerinden gerçekleşen “ek iş arayanlara makale yazarlığı” önerimize kulak vererek boş kalan zamanlarınızı paraya çevirebilirsiniz.

timthumb

EK İŞ ARAYANLARA MAKALE YAZARLIĞI

Nereden başlayacağım diye soruyorsanız, kendinize makale alımı yapan kişiler bulmanız gerekir. Bu köprüyü kuran kaliteli platformlardan birisi olan İyimakale, kaliteli yönetim ekibi ve güvenilir yazarlarıyla iki tarafın da memnun olmasını sağlamaktadır.

İyimakale’ye üye olduktan sonra makale yazarlığı başvurunuzun onaylanmasının ardından hemen yazmaya başlayabilirsiniz.

HANGİ KONULARDA MAKALE YAZMALIYIM?
Makale yazmak için seçeceğiniz konuya dair herhangi bir kısıtlama bulunmamaktadır. Platformda bulunan hazır makale başlıklarına göz atarak bilgili olduğunuz başlıklardan herhangi birisine yazılarınızı ekleyebilirsiniz.
Hatta bu kategoriler içerisinde yer almayan bir konuda dahi aydınlatıcı ve bilgi veren özgün makale eklemelerini gerçekleştirebilirsiniz.

MAKALE ÜCRETLERİ NASIL BELİRLENİR?
Makale yazarak ne kadar kazanacağınıza dair fikrinizin olması açısından ücretlendirmeye dair bazı detayları aktarmak istiyoruz.
Makale ücretlendirilmesi İyimakale platformu üzerinden iki şekilde yapılmaktadır.
Hazır makale olarak eklenen yazılarda her 100 kelimesi için 1 TL değer biçilmekte, ancak 0,16 kuruşu sistem tarafından kesilmektedir.
Geri kalan tutarı bakiyenize eklenir ve krediniz birikmeye başlar.

Makale ücretlerini belirleyen diğer faktör ise sipariş ile makale yazarlığı yapmaktır. Sipariş ile makaleleri diğerinden ayıran en önemli özelliği makale konusuyla beraber yazıya dair ekstra bazı özellikleri makaleleri alacak kişinin seçiyor olmasıdır.
Yine İyimakale platformu üzerine eklenen siparişlerde verilebilecek para teklifi, istenen kelime sayısı ve makale adeti üzerinden minimum tutar 0,90 kuruşa kadar düşmektedir.
Üst sınırı bulunmayan tekliflerinizi sipariş sahibinin kabul etmesi halinde hemen yazmaya ve kredileri toplamaya başlayabilirsiniz.

Bir süre sabırlı davranarak ve özgünlükten ödün vermeden yazmaya devam ettiğinizde “ek iş arayanlara makale yazarlığı” tavsiyemizde ne denli haklı olduğumuzu rahatlıkla görebilirsiniz.

3 Comments »

  1. Bekir 27 Ağustos 2016 at 21:34 - Reply

    Gerçekleri saptırmadan yazı yazmak beni mutlu eder.

  2. Askim hatunoglu 21 Aralık 2016 at 18:26 - Reply

    Psikoloji alanında doktor ve eğitimciyim ilgilenirseniz lütfen iletişim kurun yurt içi ve dışı birçok makalem var sizinle çalışmak isterim saygılar

  3. betül karagöz 22 Ocak 2017 at 21:30 - Reply

    3 yıldır makale yazıyorum ve küçük yaşlardan itibaren düzenli günlük yazıyorum. Anlayacağınız bir şeyler karalamayı çok seviyorum.

Leave A Response »