Ücretli Makale Yazarı Yazarlığı

Ücretli Makale Yazarı Yazarlığı

Ücretli Makale Yazarı Yazarlığı aranıyor. Son dönemlerin en gözde uğraşları arasında makale yazarlığı geliyor. Makale yazarlığı size hem sevdiğiniz bir uğraş hemde maddi getiri sağlıyor. Sosyal medyada ücretli makale yazarları aranıyor. Siz hala haberdar değil misiniz? Gelin birlikte makale yazarlıginin ne olduğunu ve neler yaptığını tartışalım. Ücretli Makale Yazarları Aranıyor çünkü özgün makale yazan insanlara ihtiyaç var. İnternette gezinin oradan bir paragraf buradan bir paragraf almadan tamamıyle kendi cümlelerini kuracak yazarlara ihtiyaç var.

Eğer doğru kelimeleri doğru yerlerde kullanmayı seviyorsanız ve yazı yazmak benim için büyük bir keyif diyorsanız sizin de içinizde kaliteli bir makale yazarı yatıyor olabilir. Unutmayın ücretli makale yazarları aranıyor… Pek çok insan “kim neden benim makalemi alsın ki herkes kendi yazar” yada “kopyala yapıştır diye bir şey var.”Diye düşünüyor olabilir. Ancak sosyal medya bu kadar basit değildir ve özgün yazılmış yazılara ihtiyaç duyuluyor. İstediginiz her türde kelime sınırlaması olmadan dilediğiniz makaleyi yazabilirsiniz.

Ücretli Makale Yazarı Yazarlığı

Ücretli Makale Yazarı Yazarlığı

Başta aranan özellik ÖZGÜNLÜKTÜR. Daha sonra belli kurallar çerçevesinde makalenizi oluşturabilirsiniz. Makale satın almak isteyen kişiler kimi zaman istedikleri konuda sipariş verirler kimi zaman da hazır makalelerden satın alırlar. Onlar makalenizi satın aldıktan sonra sizin hesabınıza kredi geçer. Bu krediler daha sonra paypal sistemi üzerinden hesabınıza para olarak aktarılabilir. Tabi ki her makale sitesinin kendine göre bir işleyişi vardır. Ancak buradaki asıl olay iki taraflı olarak mağduriyeti önlemektir.

Siz sipariş aldığınızda onu zamanında tamamlarsınız onlar da size makalenin ücretini verirler. Ücretli Makale Yazarları aranıyor çünkü ayrıca güvenilir kendini tekrarlamayacak, siparişlerini zamanında hazırlayacak işini severek yapacak insanlara ihtiyaç var. Sizler de makale yazarlığı tam bana göre diyorsanız bu konuyu mutlaka bir düşünün. Hem sevdiğiniz bir uğraşı yapacak hem de kaleminizin karşılığını alacaksınız. Teknoloji çağının olmazsa olmazı sosyal medyada sizler de geç olmadan yerinizi alın. Unutmayın ücretli makale yazarları aranıyor.

Ücretli köşe yazarı aranıyor,yazar aranıyor,makale yazarı aranıyor 2014,makale yazarı aranıyor 2015,köşe yazarı aranıyor,makale yazarı arayan siteler,makale yazarı iş ilanları,makale yazarı olmak nasıl olunur?

25 yorum

 1. verilen konu dahilinde özgün ve farklı yazılar yazabilirim

 2. ilanınızla ilgileniyorum memnun kalıcağınıza da eminim denemeye değer bence

 3. Merhaba,

  İlanınızla ilgileniyorum. Yazarlık tecrübem var. Sizinle nasıl bağlantı kurabilirim?

  Syg

 4. Merhabalar
  Kalemimin kuvvetine inanarak sizinle çalışmak istediğimi belirtmek isterim.

 5. Furkan Bayram

  katılacak olan herkese başarılar dilerim

 6. Makale yazarlığına merakım 5 sene senedir var. Ve 5 senedir makale yazıyorum. Sizinle çalışmaktan gurur duyarım. En kısa zamanda mailinizi bekliyorum

 7. Merhaba, makale yazma konusunda tecrübeliyim. İletişim kurmanız halinde sizinle de çalışabilirim.

 8. Merhaba ben üniversite mezunu ve kamu çalışanıyım, vaktim müsait,makale yazmamı isterseniz lütfen benimle iletişime geçiniz…
  saygılarımla.

 9. öğrenciyim makale ve röportaj yazılarım gayet iyidir klavye kullanımım hızlı ve aktiftir mailinizi bekliyorum

 10. mrblr öncelikle böyle güzel bir iş fırsatı yarattığınız için sizlere canı gönülden teşekkürlerimi sunarım..bende her hangi bir konu hakkında yorum yapma yazma kabileyitine sahip olduğuma inanıyorum…

 11. merhaba.. yazı yazmayı çok seviyorum ve kelimelerle aram iyidir.. zevkle makale yazarlığı yapabilirim ilgilenirseniz sevinirim.. iyi günler..

 12. Yazmayı, yazarak anlatmayı, yazıyı yaşatmayı seviyorum. Dönerseniz mutlu olur, içimdekileri döker, kazanır ve kazandiririm.

  • ANLATACAKLARİM VAR…
   psikoloji felsefe ogetmeniyim. Yazip akmak istyorum bir platform verilirse. Belki de hayat bazen bir nebze sanstir olamaz mi yani ?

 13. Merhaba…benimsayfam601.blogspot.com isimli bir blog sayfam var.Makaleler yazıyorum.Sitenizde de makale yazmak istiyorum.Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 14. kendim bildim bileli yazıyorum. bir dönem edebiyat sitelerinde de yazmıştım. iletişime geçerseniz şansımı ve var olan kalem gücümü kullanmak isterim.

 15. Kelimelerimle güzel bir nüans yaratıp ruhu dinlendiren yazılar yazmayı seviyorum. Yazılarım ailem ve cevremdekiler tarafından begeniyle karşılanmaktadır. İcimdeki potansiyel yazma aşkının monotonlaşmayacagının garantisini veriyorum.

 16. Drama yazarlığı yapıyorum.Bu konu da faydalı olacağımainanıyorum.iyi günler. 05364582581

 17. Merhabalar, yazma yeteneğime ve araştırma kabiliyetime çok güveniyorum. Psikoloji öğrencisiyim. Özgün hikaye ve masallar yazıyorum, bunun yanında astroloji, moda, kişisel bakım, kişisel gelişim, sanat gibi konularda bilgili ve makale yazabilecek seviyede olduğuma inanıyorum.

 18. Açıkcası ben onu yaparım ben bunu yaparım demeyeceğim .. denersiniz .. görürsünüz.Aslında uzmanlık alanlarım mevcut yazarlıkta ama , burada ticari bir işten bahsediliyor..Ben aslında duygusal,hikaye ve aşk yazıları yazarım ama hem siz beni, hem ben kendimi sınamış olurum. Bekliyorum görelim bakalım ne olacak

 19. dönüş yapar mısınız?

 20. merhaba, ben roman yazarıyım. Bir süredir makale yazarlığı yapıyorum. Her konuda yazabiliyorum. Maakle yazarlığı tekniklerini de biliyorum. Sizinle nasıl irtibata geçebilirim?

 21. Hiç uzatmayalım: Çalışkanım ve yorulmam. Bir makale konusu daha alayım 🙂

 22. Bilgisayar işletmeniyim aynı zamanda on parmak klavyem var yazılarınızı yazabilirim. bu konu ile ilgileniyorum

 23. üçretli makele yazmak istiyorum. nasıl yardımcı olursunuz

 24. Fikirerimi yok olaktan kurtarmak istiyorum. Umarım bu talebimi anlayışla karşılarsınız. Bir köşe için ücret beklentim yoktur. İyi çalışmalar

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates