Makale Yazarı Yazarları Aranıyor

Makale Yazarı Yazarları Aranıyor

Makale Yazarı Yazarları Aranıyor.  Yeni bir iş sektörü haline gelen makale yazarlığı ve özgün makale yazarlığı, yazmayı ve araştırmayı sevenler için gelir kapısı oldu. Boş zamanlarında enerjimizi bedavaya başka sitelere ve forumlara harcamak yerine araştırma yaparak ve bilgi deneyimlerimizi 300-400 kelimelik makalelere dönüştürerek para kazanmak mümkün. Diğer bir gözle makale alacaklara baktığımızda, sitesi olanlar ve ya araştırma ödev yapmak zorunda olanlara özgün makale ve araştırmalar yaparak zaman kazansırmış olmaktayız.  Amacımız makale üretenle kullanacakları bir araya getirmektir.   Emimin ki bir çok yazar bu işten para ve paralar kazandı. Zaten sistemi kurma amacımız 3-4 sitemize aylık 200 makale alımı yapmaya başladığımızda  yazar başvurularının yüzlerce olduğunda anladık.  “Makale yazacak kişiler “ aranıyor diyerek bir makale yazdım ve diğer sitelerime ekledim 1 yılda 800 yazar başvuru yaptı.  1 Yılda makale yazdırmak için ise 200 site ve kişi başvurdu. Bu potansiyeli dikkate alarak bize başvuran yazar ve makale arayanları bir arada buluşturmak bir yazılım yazdırdık. Bu yazılımda sizlere yazar ve yazar araynaları bir araya getirdik.

Sistem nasıl çalışacak? Makale yazarları ve makale alımı yapacaklar içinde basit ve hızlı bir sistem oluşturduk. Sistem 2 şekilde çalışacaktır.

Makale Yazarı

Makale Yazarı

1-Makale yazarları siteye üye olup profilini çok detaylı bir şekilde dolduracaktır. Profilde referanslar, uzman olduğu konuları belirtecektir.  Makale satın alacak kişi ve siteler bu yazar listesine bakarak kendilerine uygun nitelikte yazar ile iletişe geçip makalelerini yazdıracaktır.

2- Makale yazarları yazdıkları makaleleri havuza ekleyecek, makale alacaklar bu havuzdan başlık ve anahtar kelimelerine göre makaleyi satın alabilecektir.

3- Ödeme sistemini otomatik yapmayı planlıyoruz.

4- Projeler için ekipte oluşturmak mümkün olacaktır.

Makale alımı yapacaklar içinde bir makale havuzu ve makale yazarı listesi olacağından farklı yazarlardan farklı konularda makale temin edebileceklerdir.

“Dürüst olan kazanır”.

Makale alacaklar ve makale yazarları sisteme üye olup bu hizmetlerden yararlanacaktır.

Hemen üye olun…     http://panel.iyimakale.com/

34 yorum

 1. Birol Şahiner

  En kısa zamanda buraya üye olacağım.
  Şimdilik kendimi anlattığım bir yazının linkini buraya koyuyorum.
  Herkese başarılar.
  http://www.belesreklam.com/site-blog/makale-yazari-birol-sahiner/

 2. Erdoğan Çınar

  Merhaba;
  Lise mezunuyum. Mesleki olarak bulunduğum sektörde mecburi olarak çalışıyorum. Yazı yazmayı, okumayı, araştırmayı severim. Artık asıl olarak bu işi yapmak, yazı yazma konusundaki yeteneğimi para kazanmak için kullanmak istiyorum. Siyasi nedenlerden dolayı yaklaşık 11 yıl hapis yattım. Bu süreçte arkadaşlarla kendi aramızda ortaklaşa haftalık periyotla dergi çıkardık. Bu dergi için çok çeşitli alanlarda yüzlerce makale yazdım, editörlük yaptım. Özellikle güncel siyasi gelişmeler ilgi alanım. Ama konu itibariyle de takdir edersiniz ki netameli bir alan.Bunun yanında tarihsel konularda araştırmalar da ilgimi çekmiştir hep. Bilim teknoloji hep ilgimi çekti. Ancak bilgi birikimim bu alanda yazabilmek için yeterli değil. Kısaca şimdilik kendimle ilgili anlatacaklarım bunlar. İş tekliflerini bekliyorum. Tüm arkadaşlara başarılar ve işlerinizde kolaylıklar dilerim.

 3. Merhaba,

  35 yaşında, üniversite mezunu ve 1 kız çocuk annesiyim.Aktif olarak çalışmaktayım.Yazı yazmayı çok sevdiğim için uzun zamandır yazılarımı paylaşabileceğim bir fırsat arıyordum.

  En kısa zamanda irtibata geçebilmek dileklerimle…

 4. Yazı yazabilirim. Çeşitli sitelere yazıyorum.

 5. Ciddi ve profesyonel makaleler üretebilirim. İlginizi çekerse egultas@itu.edu.tr adresine elektronik posta ile ulaşabilirsiniz. İyi Çalışmalar.

 6. merhaba,
  uzman yazar kadromuzla,
  100 kelimesi 1 tlden,
  özgün seo uyumlu makaleleriniz yazılır.

 7. yazarlık hakkında bilgi almak ve değerlendirmrk istiyorum

 8. Bloguma da göz atarsanız yazılarımda esprili bir dile sahibimdir. Hemen hemen her konuda yazabilirim. Güncel, gündelik yaşam, kadın erkek ilişkileri, astroloji, haberler, yemek tarifleri vb..
  Birçok konuya hakimim.

 9. Merhaba,

  Yüksek lisans öğrencisiyim ayrıca tam zamanlı çalışıyorum. İngilizceye ileri derecede hakimim.
  İnsan kaynakları, finans, bankacılık ve ekonomi olmak üzere birçok konuda nitelikli makaleler yazıyorum.

 10. İstanbul´da doğup büyümüş,üniversiteyi İSTANBULDA okumuş biri olarak İSTANBUL v semtleri veya futbol hakkında makaleler yazabilirim bu beni heyecanlandırıyor. BİR ŞANS FENA OLMAZDI

 11. Sayın İlgililere,

  Resmi kurumların web sayfalarında yedi senedir haber metni ve makale yazmaktayım.Bu konudaki tecrübemi değerlendirmek istiyorum. Eğitim ve kültür konuları öncelikli olmak üzere, kitap takdim yazıları, ürün reklamları, yöresel yemekler ve talep edilen benzer konularda yazı yazabilirim.

 12. En kısa zamanda buraya makale yazacağım

 13. İçimde ki sesleri duymak ve duyurmak için yazmayı seviyorum düşünürseniz mail adresimdeyim….

 14. Merhaba ben tolga zorlu 16 yaşındayım yazdığım deneme ve şiirler çok bencildi ve çok iyi bir yeteneğim olduğu söylendi bana yardımcı olabilicek kişiler bu yoruma yanıt verirse çok sevinirim

 15. Makale yazarlığının günden güne önemi artıyor ve artmaya da devam edecek gibi… Yazı için teşekkürler…

 16. 17 yaşında lise 3. sınıf öğrencisiyim.Öğrenci olmam yazılarımın gelişmemiş olacağı anlamına gelmez.Kalemime çok güvenirim .Tabi ki hatalarım var ama yazmak benim kendimi ifade etme şeklim olduğundan düşüncelerimi net olrak geçirebiliyorum.Hata yapma olasılığım azalıyor bu nedenle.Asla sırf yazmış olmak için yazmadım.Yazılarım tamamen içimden gelen dürüstçe yazılmış yazılardır.Benim yeteneğim bu.Kimisi güzel şarkı söyler kimisi güzel futbol oynar .Bende yazabiliyorum işte.Yazmadığım zaman içimin sıkıldığını patlayacak gibi olduğumu hissedeyorum.Tıpkı canı yanan bir inasanın ağladığı gibi…
  Şimdi ise nasıl yazdığımı herkes görsün istitorum.İnsanlar düşüncelerimi okusun,övsün ya da eleştirsin.Yazdıklarımı kendi kendime okuyup bir karara varmayayım.Bu yüzden bir şans istiyorum.

 17. Makale Yazarlığına başlamak için panel girişini nereden yapacağız

 18. Herkes gibi bende:)Kısa yoldan Köşeyi döneyim.az iş çok para.fikir bu olunca etrafta Çakal kaynıyor.on kg bal 100 tl ye veriliyor.popüler telefonlar aksesuar fiyatına satılıyor..çok çalışayım “Hakkımı kazanayım “olsaydık.ne o şekerler ziyan olup bal yapılır ne de o telefon parçaları kullanılması zor olan bir telefon haline getirilirdi.bilirlerdi ki kısa yoldan amaca varmak bu toplumda yok.bizim bu ürünler bu memlekette satmaz.Asıl meseleye gelmedim değil mi?çoğu insan gibi bende para kazanabileceğim ekstra bi iş düşünüyorum.hedefim kitap yazmaktı ama Çin seddi bile Ufacık taşlarla yapılmış.ne bitirdiğim bir üniversite var ne de yazmakta bağlı olabileceğim tek bir konu.futbol Yazısı demeyin de ne derseniz deyin.

 19. Şeker Portakalı

  Kendimi yazarlık konusunda eğitiyorum ve bunu da herkesle paylaşmak isterim birde üstüne para veriyorusunuz ilgimi çekti teşekkür ederim

 20. Emek verip bu emegin karsiligini almak isterim. Son zamanlarda makale ve kose yazarligina takilmis durumdayim. Sadece istemek yetmiyor oyleyse bir yerden baslamak lazim 🙂

 21. Türkçe öğretmeniyim, makale konusunda deneyimim var ihtiyacınız olursa mail adresimden ulaşabilirsiniz.

 22. uzun zamandır makale yazarlığı yapıyorum ve yerel gazetelerde köşe yzarlığı yaptım. Siteye iye olmada sorun oluştu. Dönüş yaparsanız sevinirim

 23. Çeşitli dergilere yazı hazırlar ve radyo programları sunarım.
  İhtiyacınızı belirleyin, sizin için ne yapabilirim bir araştırayım; 48 saat içinde cevap alırsınız.

 24. Merhabalar! Günlerdir böyle bir ilan arıyordum,gerçekten arıyordum ama,tesadüfen geldi,açtım. Para filan da istemiyorum,sadece yazmak istiyorum! Bir köşede “Köşe Yazıları” kısmında adım olsun,okusunlar istiyorum. Benim hedefim ne çok eski Türkçe dili kullanmak,ne de sokak dili kullanmak. Arasını bulmak için çabalıyorum. Çok sıkmayacak, ama dil kurallarına da uyacak bir yazı olsun istiyorum. Şuan aslında o kadar doluyum ki,yazı yazmamın nedeni de bu. Çok yoğunken,yada üzgünken -sıkıntıdayken- bana sadece yazı yazmak işe yarıyor ve komik şeyler de ortaya çıkıyor doğrusu! Umarım adil olur,sağlıcakla kalın. İyi günler! 🙂

 25. lıse okuyorum bır takvim yaprağını bile okumadan atmam her türlü makale yazarım senaryo siir sarkı sözü fıkra yetenekliyim ulasırsanız kazanırsınız sevgıler

 26. Sevde Merve kaya

  Daha öğrenciyim… Yazarlık hakkında bir birikimimde yok. Ama elimden tutan bir işveren yada bence daha hoş bir tabirle ” imkansunar” ile birlikte ” yeni bir soluk” teneffüs etmeye muhtaç bir çok insana hitap edebilmeyi isterdim.

 27. Merhaba ben Ozge,

  Iletisim faultesi mezunu, 25 yasinda,sanat ve yemek duskunu bir gezginim. Uzun yillardir sevimli bir ada ulkesi olan Malta’da yasiyor ve mumkun oldugunca cok seyahat ediyorum. Turk, Fransiz,Malta ve Italyan mutfaklarina hakimim.Ustelik kendime ait bir yemek blogum var. Seyahat, sanat, yemek ve farkli konulardaki fikirlrimi merak ediyorsaniz bana ulasin.

  Tesekkurler^^

 28. İyi günler. Deneyimli makale yazariyim. 100 kelimeyi nekadar fiyata ücretlendiriyorsunuz acaba

  • Merhabalar, 2017-2018 yılında 100 Kelime 1,20 TL geçerlidir.

   Diğer soru ve problemlerinize yardımcı olmaktan mutluluk duyarım.

   Saygılarımla,

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates