MAKALE YAZARAK İNTERNETTEN PARA KAZANMAK

YAZDIĞINIZ MAKALELERİ, NASIL SATABİLİRSİNİZ?

Yazı yazmayı çok seviyor ve bu yolla para kazanmak istiyorsanız, makale yazarak para kazanabilirsiniz. Günümüzde, artık bir sektör haline gelen makale alım satımı, hem ek gelir elde etmenizi sağlıyor hem de yeni bilgiler edinerek ufkunuzun gelişmesine olanak tanıyor.

İnternetin bu kadar yoğun olarak kullanıldığı günümüzde, yüzlerce internet sitesinin her zaman binlerce özgün içeriğe ihtiyacı vardır. Bu ihtiyacı karşılamak içinde makale satın alırlar. Talebin bu kadar çok olduğu bir piyasada, makale satarak para kazanmak o kadar da zor değildir. Gün içinde ne kadar çok makale yazarsanız, o kadar kazanırsınız. Bu makalelerin sayısı tamamen size kalmış. İsterseniz tam gün yazabilirsiniz, isterseniz de günde bir veya iki saatinizi makale yazmaya ayırabilirsiniz. Yazacağınız makaledeki kelime sayısına göre ücretlendirilen sistemde, genelde 100 kelime üzerinden belirlenen ücretler ödenmektedir.

Tasarım

Peki, yazmış olduğunuz makalelerinizi nasıl satacaksınız? Son yıllarda özgün içerik ihtiyacı o kadar çoğaldı ki, bunu karşılamak amacı ile birçok makale alım satımı yapan internet siteleri kuruldu. Bu sitelere üye olarak, ilgi alanlarınıza veya bilgi sahibi olduğunuz konulara göre makaleler yazıp, siteye ekliyorsunuz. İçerik ihtiyacı olan alıcılar da, kendi sektörleriyle ilgili makaleleri buradan satın alıyorlar.

Bu kadar makale yazarının ve makale alıcısının, yoğun olarak bulunduğu sektörde, birçok hazır makale satışı yapılan siteler var. Bu siteler arasında, işini dürüstçe yapan güvenilir bir makale satış sitesi, bir elin parmaklarını geçmemektedir.

Hazır makale sektöründe, makale yazarları ile makale alıcılarını aynı platformda buluşturan iyimakale.com, bu alandaki titiz ve ilkeli çalışma prensipleriyle biliniyor. Makalelerini satmak isteyen yazarların hazır makaleleri, İyi makale sistemi üzerinden içerik ihtiyacı olan kişiler tarafında satın alınıyor. Ya da, makale alıcısı üyeler, sisteme makale siparişi vererek, yazarlardan gelen tekliflere göre, bir yazarla anlaşıp makale yazdırabiliyorlar.

Yüzlerce yazar üyenin ve yüzlerce alıcı üyenin bulunduğu iyi makale platformu, makale satarak internetten para kazanma amacı olan kişilere, profesyonel anlamda hizmet veriyor.

Günümüzde, makale yazarak para kazanan birçok insan var. Bunlar arasında; öğrenci, memur, ev hanımı gibi her meslekten insanlar bulunuyor. Kendilerine ek gelir elde etmek için makale yazanlar kadar, bu işi meslek edinenler dahi var. Sizde bu insanların arasında yer alarak, güvenli bir hazır makale platformunda makalelerinizi satabilirsiniz.

20 yorum

 1. Merhabalar ben de makale yazarak para kazanmak istiyorum. Deneyimim var.

 2. İNCİ SAVAŞÇI

  Benim de hayalimde kalemimle para kazanma isteği, yani sevdiğim bir işle meşgul olmak var.

 3. iyi günler,
  sayın yetkili 1964 Burdur Altınyayla doğumluyum. fakülte mezunuyum. internet sitelerinde ve yerel basında yazıyorum. para kazanmıyorum.şartlarınıza uygun yazmak isterim ve para da kazanmak istiyorum.
  Mehmet ŞENER

 4. Bilfgilendirme yapar mısınz ben de yazmak isterim

 5. Merhaba ben de makale yazmak istiyorum yazma yeteneğime güveniyorum gereken formatı öğrendindiğimde özgün yazılar yazabileceğime inanıyorum. Bu işe nasıl başlaya bilirim yardımcı olur musunuz. Teşekkürler.

 6. Bu konuda seo uyumlu ve anahtar trend kelimelerin tümüyle yazılmış makaleyi almanızı tavsiye ederim.

  http://www.iyimakale.com/panel/makale/oku/74121

 7. bende makele yazmak istiyorum ve kesinlikle yazilarıma guveniyorun

 8. İstenilen konularda akademik anlamda yazılar yazabilirim,

 9. başvurumu nasıl yapabilirim

 10. Mehmet Şükrü

  örnek makelelerim mevcut

 11. Selam bende makale yazarak para kazanmak istiyorum. Bunun için en güvenilir siteyi öğrenebilir miyim ?

 12. At yarışı yazarı olmak istiyorum bu konuda yardımcı olurmusunuz

 13. Makale yazmak istiyorum. Elimde hazır şuan bir adet makale bulunmaktadır.

 14. Merhaba bende kendime has bir üslupta ve akıcı bir dilde makale yazabiliyorum

 15. Kendi çapımda, küçük makaleler ve metinler yazabiliyorum. Şuan yazdığım bir roman var, ekstra aklıma geldikçe yazdığım metinler de var. İsteyenler ulaşabilirler. Saygılarımla..

 16. merhaba , daha önceden de deneyimli olduğum makale yazarlığı için tekliflere açığım.
  teşekkürler.

 17. kalemime güveniyorum. makale yazmya hazırım.
  yazmak buyuk bir keyif

 18. Destek birimine ulaşamıyorum.Üstelik onay kodum da kabul edilmiyor . Sistem hata veriyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Free WordPress Themes - Download High-quality Templates