Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Diş Ağrısı için Ağrı Kesici

admin 5 Kasım 2014 0

Diş Ağrısı için Ağrı Kesici

Yaklaşan kış aylarıyla beraber diş ağrıları yoğun şekilde artış göstermektedir. Çoğu zaman diş eti hassasiyeti yaşayan kişilerde veya  diş çürükleri olan kişilerde ağrılar bu aylarda artış gösterir. Diş ağrılarınız artmaya başladığı zaman sizde çoğu kişi gibi doktora gitmeye çekinebilir ve diş ağrısı için ağrı kesici arayışı içine girebilirsiniz. İşte bu noktada tam bir kafa karışıklığı ortaya çıkar. Çünkü çok farklı markalarda farklı ağrı kesiciler, antibiyotikler bulunmasına rağmen hangisini kullanmanız gerektiği konusunda şüpheye düşebilirsiniz. Bizler sizin için çeşitli araştırmalar yaparak diş ağrılarında kullanabileceğiniz ağrı kesicileri bir makalede toplamaya çalıştık.

Diş Ağrısı için Ağrı Kesici

Apranax Ağrı Kesici 

   Bu ilaç hap şeklinde diş ağrılarının semptomatik tedavisinde kullanılabilen bir ağrı kesicidir. Diş ağrılarınızın görüldüğü zamanlarda bu ilaç birkaç saatliğine ağrılarınızın kesilmesini sağlayabilmektedir. Yan etkilerini incelediğimizde kabızlık vb. çeşitli sindirim sistemi problemlerine yol açabileceği belirtilmektedir.

Rovamycine Antibiyotik

Bu ilaç diş etinde meydana gelen rahatsızlıkların veya hassasiyetin oluşturduğu ağrıların kesilmesinde etkili olmaktadır. Güçlü bir antibiyotik olduğu için aynı zamanda iltihap giderici özelliğe sahiptir. Bu sayede diş apselerini de giderebilmektedir.

Novalgin;

Reçetesiz şekilde istediğiniz eczaneden alabileceğiniz bu ağrı kesici diş ağrılarınızın birkaç saatliğine geçmesine yardımcı olabilmektedir. Özellikle antibiyotik kullanmak istemeyen kişiler novalgin atmayı tercih edebilirler.

Diş Ağrısı için Ağrı Kesici

Diş Ağrısı için Ağrı Kesici

Arveles Ağrı Kesici;

Çok güçlü bir ağrı kesici olarak tanınmaktadır. 25 mg olmasına rağmen ameliyat ağrıları ve şiddetli diş ağrıları gibi sıkıntıları durdurucu etkiye sahiptir.

Parol;

Genellikle kış aylarında grip ilacı olarak kullandığımız parol diş ağrısı vb. çeşitli ağrıların giderilmesinde güçlü etkilere sahip bir ilaçtır.

Diş Ağrısı İçin Şurup veya Gargara

Diş ağrısında ağrı kesici veya antibiyotik kullanmak istemeyen kişiler bunun yerine gargara, sprey veya şurup kullanmak istemeyebilirler. Şurup içmek isteyen kişilere Vermidon önermekteyiz.  Bu ilaç diş ağrılarında sıklıkla kullanılmaktadır. Gargara veya sprey kullanmak isteyen kişilere ise Flurend kullanmalarını tavsiye edebiliriz. Fakat siz yinede diş ağrınızdan bir an önce kalıcı şekilde kurtulmak istiyorsanız zaman kaybetmeden bir diş doktoruna görünmeniz gerekmektedir. Ağrı kesiciler veya antibiyotikler geçici bir çözüm olup ağrılarınıza kalıcı olarak son vermeyebilir. Ayrıca sürekli ilaç kullanmak başta karaciğer ve mide olmak üzere çeşitli organlarınızda tahribata sebep olabilir.

Yararlanılan Kaynak;  http://purtukal.com/agrisi/dis-agrisi/dis-agrisi-icin-agri-kesici-antibiyotik-ilaclar.html

Leave A Response »