Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Makale Reklam

Destek 28 Ocak 2014 0

Makale Reklam

Makale Reklam nedir? Reklamını yapacağınız site,ürünleri,hizmetleri banner,text,video popup reklam modellerini kullanmak yerine,site,ürünleri,hizmetleri reklamını bu ürünlerin tanıtımını en iyi şekilde makaleye çevirip hedef kitleye arama motorlarından ulaşabilirsiniz.

Geleneksel reklam modelleri biliyorsunuz ki insanlara zorla izlettiriliyor,tıklattırılıyor, hile yanıltma yöntemleri ile sizlere ziyaretçi sağlıyor. Örnek youtube video izlerken video ortasında sağda solda reklamlar çıkıyor. İster istemez özellikle çocuklar reklamlara tıklıyor. Reklam verenler için geri dönüş oranı çok azalıyor. Bunu bir çok reklam verende biliyor. Amaç her gün görünür olmak ve zihinlerde bilinç altında yer edinmek.

Makale reklam modelinde 300 – 600 kelime arası reklamınızla ilgili detayları özgün şekilde yazıyorsunuz. Anahtar kelimelerinizi belirliyorsunuz, 4 adet fotoğraf, 3 link, 1 video ekleyebilirsiniz. Bu reklam modelinde amaç reklamını yaptığınız ürünün,site v.b. en iyi şekilde tanıtmak ve direkt google ve diğer arama motorlarından direkt bu ürünü arayanlara ulaşarak satış ve geri dönüşleri arttırabilirsiniz.

Makale Reklam

Makale Reklam

Sonuç; Hedef kitleye arama motorlarından ulaşmaktır. Geleneksel reklamlarda 5000 kişiye reklam gösterilip 5 kişi geri dönüş yapar, Lakin bu sistemde 150 kişiden 100 kişi geri dönüş yapar. Arama motorlarından gelen müşteriler değerlidir.

Makale Reklamınız hangi sitelerde yayınlanacaktır?

www.organikmakale.com Süresiz 30 tl.

http://www.iyimakale.com/ Süresiz 20 tl .

http://www.belesreklam.com/ Süresiz Ücretsiz.

http://www.kucukmucit.com/ Süresiz 15 tl.

Örnek Reklam makale modelleri;

http://www.belesreklam.com/genel/mat-cafe/

http://www.belesreklam.com/site-blog/ucretli-makale-reklami/

http://www.organikmakale.com/webmaster/sunucu-bakim-destek-hizmetleri/

Tüm yazarları ve reklam verenleri bekleriz…

Leave A Response »