Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Özgün Makale Alım – Satımı

admin 3 Mart 2015 6

Özgün Makale Alım – Satımı

Özgün makale alım – satımı ile evde oturarak para kazanmak, kulağa çok hoş geliyor şüphesiz. Üstelik para kazanırken kendinizi geliştireceksiniz ve boş zamanlarınızı en iyi şekilde değerlendirebileceksiniz. Sizden kitap yazmanızı veya dergi ve gazeteler için köşe yazısı yazmak gibi zahmetli bir iş istenmeyecek. Özgün makale yazarlığı sermaye gerektirmez ister profesyonel ister amatör olarak başlayın yeter ki bu konuda kararlı olun. Kendinizi yeteneksiz olarak görebilirsiniz ama yanlış bir düşünce, neden mi işte size bir hayat hikâyesi; amatör olarak makale yazarlığına başlayan 19 yaşında bir genç makalelerimi satarak kazanç sağlamaya başlar bu kazançlar küçük meblağlarla başlayıp gitgide daha da fazla kazanmaya başlar ve bir site açar arkasından bazı gazete ve dergi editörlerinin dikkatini çekmeyi başarır ve sonunda ardı arkası kesilmeyen iş teklifleri, işte 19 yaşındaki gençten tek eksiğiniz özgüven.

iyimakale

Makale alım satımı: Günümüz dünyasında internet yediden yetmişe herkesin vazgeçilmezi haline gelmiş durumda. Bizler interneti kullanırken internet sitesi editörleri de sayfalarını güncel tutmayı ve daha çok ziyaretçi çekmeyi hedefliyor. Tam da bu noktada özgün makale yazarlarına çok büyük iş düşüyor. Çünkü site editörleri makale yazmak için zaman kaybetmektense çeşitli platformlarda ve makale alım satımı yapılan sitelerde sipariş üzerine veya hazır şekilde belirledikleri konular üzerinde yazılar yazdırıyor ve satın alıyorlar. Neden sizde makale yazarı olmayasınız? Makale sitelerinin ve sipariş verenlerin istediği niteliklerde özgün makale yazarak, yazdığınız her özgün makale için 1 TL ile 6 TL arasında para kazanabilmeniz mümkün. Şimdi emeğimin karşılığı bu kadar ucuz mu? sorusu aklınıza gelebilir, size önerim; Daha iyisini ve daha kalitelisini yapmaya çalışın ve piyasada kaliteli olan yazarlar arasına katılın. İşte o zaman fiyatı 5 ile 10 TL arasında söylediğiniz zaman  size ücretin yüksekmiş demezler, deme hakları yok. Çünkü yazılarınız iyi kaleme alınmış ve kaliteli. Bu adam işini hakkıyla yapıyor derler.

Öncelikle özgün makale  yazarken dikkat edilmesi gereken hususlar;

 • Doğal olunmalıdır,
 • Yazılarınız düzenli ve uyumlu olmalı,
 • Kesinlikle imla ve noktalama kurallarına uymalısınız,
 • Makale amacı dışına çıkmamalıdır (bilgi vermek)
 • Tek bir konu ele alınmalı ve o konu hakkında açıklayıcı bir anlatım kullanılarak bilgi verilmelidir.
 • İyi makale kısa olmalıdır fikri çoğu yazar için benimsenmiştir, ama yanlış bir düşüncedir; iyi makale konusunu en iyi şekilde açıklayan ve savunduğu düşünceyi bilgi aktarma yolu ile okuyucuya kabul ettiren yazılardır.​

6 Comments »

 1. güncel makale 5 Mart 2015 at 17:31 - Reply

  Çok güzel bir yazı tebrik ederim. Başarılarınızın devamını dilerim

 2. cihat kale 25 Mart 2015 at 20:34 - Reply

  teşekkür ederim.

 3. selda 22 Mayıs 2015 at 11:43 - Reply

  Merhaba. Ben 2 yildir makale yaziyorum. Ayrica blog yazilarim var. Sizinle calismayi isterim

 4. iddaa tahmin sitesi 11 Temmuz 2015 at 03:05 - Reply

  Bu sektörde bir yerlere gelmek isteyen kişilere yönelik olarak oldukça faydalı bir yazı yazmışsınız. Teşekkürler

 5. seo 15 Temmuz 2015 at 17:35 - Reply

  Sitenizdeki çalıştığımız makaleciler gerçekten başarılılar.

 6. başakşehir çilingir 27 Temmuz 2015 at 04:27 - Reply

  gerçekten emek sömürüsünü önlemek için çok başarılı bir yazı olmuş

Leave A Response »