Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Hazır Makale Satın Al

admin 3 Haziran 2014 0

Hazır Makale Satın Al

Hazır Makale Satın Al. İnternet giderek gelişiyor ve insanlara çok farklı yerlerde iş alanı sağlıyor. Bu işler arasında hâlihazırda oldukça popüler olanlardan biriside makale yazarlığıdır. Makale yazarlığı internet âleminde biraz daha farklı boyutlara sahiptir. Sitelerin kendilerine daha fazla ziyaretçi çekmesi için Google gibi arama motorlarında ön plana çıkması gerekmektedir. Bunun içinde SEO kullanılmaktadır. Makale yazarları da SEO uyumlu makaleler yazarak sitelerin ön plana çıkmasında sizlere yardımcı olmaktadır.

Eğer kendinize güveniyorsanız ve kaliteli makale yazarım diyorsanız, iyimakale.com size pek çok konuda yardımcı olacaktır. Site genel hatları ile hem yazarların hem de makale alıcılarının faydalandığı bir yapıya sahiptir. Makale yazmak isteyen kişi kendi istediği konu ile ilgili özgün bir makale yazarak sitenin sitemine yollar. Sistem gerekli denetimleri yaptıktan sonra bir sorun bulmazsa “Hazır Makaleler” bölümüne bu makaleyi ekler. Makale alıcısı da istediği zaman bu makaleyi satın alabilir.

Sitenin genel işleyiş düzeninden bahsettikten sonra biraz daha ayrıntıya inelim. Site içerisinde pek çok kategori yer almaktadır. Örneğin bir futbol takımını arıyorsanız, spor kategorisine yükleme yaparken, bir cep telefonu hakkında tanıtım yaptıysanız, teknoloji kategorisine yükleme yaparsınız. Dolayısı ile spor konulu bir siteye sahip olan makale alıcısı direk olarak spor bölümüne girerek istediği makalelere ulaşabilir. Aynı şekilde teknoloji ile ilgilenen bir site sahibi de teknoloji makalelerine ulaşabilir. Yani karışıklık engellenmiş olur. Alıcı istediği makaleye ulaşabilir, aynı şekilde makale yazarları da daha rahat müşteri bulabilir.

Siteye yüklenen her makale kesinlikle özgün olmalıdır. Peki, özgünlük olarak nitelendirilen kavram nedir? Özgün makale, yazdığınız yazıların başka sitelerde yer almamasıdır. Yani başka bir siteye gönderdiğiniz makaleyi, iyimakale.com’da satamazsınız. Aynı şekilde başka bir siteden kopyala yapıştır yaparak da burada satış yapamazsınız. Çünkü site yöneticileri yüklenen her makaleyi en ince ayrıntısına kadar incelemektedir. Bu sayede müşterilere en kaliteli hizmet sağlanmaktadır. Eğer makale alıcısına kazara kopya içerik verilirse site hemen geri ödeme yaparak, makale alıcısının mağduriyetini engellemektedir. Kısacası kullanıcısını düşünen bir yapıya sahiptirler.

Hazır Makale Satın Al

Hazır Makale Satın Al

Sitede makale fiyatları da oldukça uygundur. Hazır makale satın almak isteyen bir kişi 100 kelime için 1,2 TL öder. Fiyat her 50 kelimede artmaktadır. Yani 100–150 kelime arasındaki her yazı 1,2 TL iken 150–200 kelime arasındaki bir yazı 1,8 TL’dir. Kısacası her 50 kelimede bir 0,6 TL’lik bir artış olmaktadır. Fakat yapılan satışların %20’lik kısmı siteye gitmektedir. Yani 200–250 kelimelik bir makaleyi 2,4 TL’ye sattığınızda bunun 0.48 TL’si siteye kalmaktadır ve sizin hesabınıza 1.96 TL geçmektedir. Sitenin ödeme yöntemleri içerisinde hâlihazırda paypal ve banka havalesi bulunmaktadır. 10 TL bakiyeye ulaşan yazarlar hemen Paypal hesaplarına bu parayı aktarabilir. Fakat banka havalesi için 50 TL ve üzeri bakiyeye sahip olmanız gerekmektedir.

Sitenin oldukça güzel olan kısımlarından biriside “Siparişler” bölümüdür. Oldu ya otomobiller ile ilgili makaleler arıyorsunuz fakat istediğiniz konulardaki makaleler sitenin “Hazır Makaleler” kısmında mevcut değil. İşte bu durumda sipariş açarak istediğiniz makaleleri yazarlara belirtebilirsiniz. Böylece yazarlar sizin açtığınız siparişe teklif verirler ve bunun herhangi bir sınırlaması yoktur. Örneğin 200–250 kelimelik Otomobil Lastikleri ile ilgili bir makale istediniz. Normalde bunun ücreti 2,4 TL iken yazar dilerse bu makaleyi 2,4 TL’den düşük bir fiyata satabilir. Aynı şekilde daha yüksek fiyata da satabilir. Bu tamamen makale alıcısına kalmıştır. Makale alıcısı teklif veren yazarlardan istediğini seçerek siparişi ona verir.

Son olarak sitenin forum kısmı da bulunmaktadır. Buradan diğer yazarlar ile iletişime geçebilir ya da önerilerinizi site yönetimine iletebilirsiniz. 900’den fazla yazarı ile sizlere en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan iyimakale.com’da aradığınız her makaleyi en kaliteli şekilde bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Leave A Response »