Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

En iyi Makale Sitesi

admin 22 Eylül 2014 0

En iyi Makale Sitesi

En iyi Makale Sitesi siteleri. Artık internet çağında yaşıyoruz, yeni doğan çocuklar daha konuşmaya başlayamadan akıllı telefonlarla oyunlar oynamaya başlıyorlar. Eski zamanlardaki bez bebekler, uzaktan kumandalı arabalar bile tarihin tozlu sayfalarına karışmış durumdalar. İnsanlar tüm bilgiye internet aracılığı ile ulaşıyor, kimileri eğitim görürken, kimileri de evinin meyve, sebze alışverişini bile internetten yapıyor. Duru böyle olunca tüm yatırımcılar da bu sektörde kendilerine birer fırsat arıyorlar, yatırım yapıyorlar. Peki, her gün belirli bir saatimizi internette geçirirken, okuduğumuz tüm bu bilgileri kimler hazırlıyor hiç düşündünüz mü? Tüm dünyada olduğu gibi, ülkemizde de internet aracılığıyla yeni bir sektör oluştu; makale alım ve satım sektörü! Serbest bir pazardır bu sektör, yani alıcı ve satıcı birbiriyle gönlü istediği gibi anlaşıp işlem yapabilmektedir. Tabi haliyle bir süre sonra etik değerler de insanoğlunun kazanma hırsından dolayı yok olmaya başlamaktadır ama öyle bir site var ki, hem bu alışveriş için bir köprü görevi görmekte hem de bazı değerlerin korunmasını sağlamaktadır. Bahsettiğim platform www.iyimakale.com sitesidir.

En iyi Makale Sitesi

En iyi Makale Sitesi

Site üç yönlü bir sitedir. Dilerseniz yazar, dilerseniz alıcı dilerseniz her ikisi de olabiliyorsunuz. Sattığınız makalelerden elde ettiğiniz kazanç ile dilerseniz makale satın alabiliyorsunuz. Bünyesinde bini aşkın yazar ile bin ayrı düşünce tarafından üretilmiş envai çeşit içeriğe ulaşabiliyorsunuz. Site hazırladığı 37 kategori ile aradığınızı kolayca bulmanıza olanak vermektedir. Sahip olduğu basitleştirilmiş ve gözleri yormayan tasarımıyla, siz farkında olmadan sizi bunaltmayarak aradığınıza kolayca erişim sağlamanıza olanak tanımaktadır. Yazarları korur, alıcıları korur. Yazarları korumak için belirli bir fiyat politikası izlemektedir yani emeğin sömürülmemesi bir belirli bir taban fiyatları bulunur ki bence, bu sayede gözü tok yazarlara ev sahipliği yaparak piyasadaki en kaliteli yazıları üreten platformdur. Alıcıları korur çünkü eğer alıcı satın alıp da beğenmediği bir yazı olursa ilgili destek ekibine bunu ulaştırarak aynı gün içerisinde parasının iadesini alabilmektedir (bu güne kadar daha memnun olmayan birine rastlayamadım).  En önemli özelliği ise alıcılar sipariş için ilan açabilmektedirler ve yazarlar bu siparişlere teklif vererek işleri almaya çalışmaktadırlar. Bu alıcılar tarafından çok kullanılan bir özelliktir.

Site ne yaptığından o kadar emindir ki, kendi sahip olduğu forum üzerinden de sisteme kayıtlı kullanıcıların kendi aralarında sistemi aradan çıkararak alışveriş yapmalarına olanak tanımaktadır. Ben hiçbir ticaret sitesinde böyle bir girişimin cezasız kalmadığını görmemişken, www.iyimakale.com sitesiniz bu konuda hiçbir girişimde bulunmaması aslında ne denli kendinden emin olduğunun bir ispatıdır. Ayrıca her önüne gelen de yazar olamıyor bu sitede, sitede yazar olabilmeniz için önce editörü geçmeniz gerekmektedir, yazdığınız bir yazı ile editörün onayını aldıktan sonra artık dilediğiniz kadar eser yaratıp sistemde satışa koyabilirsiniz. Aktif olarak arz ve talebin buluştuğu bu platformda ayrıca alıcılar dilerlerse her satın aldıkları makale sonrasında yazar hakkında yorumda bulunabilmektedirler ve böylece siz bir alıcı olarak yazarın herhangi bir yazısını almadan önce yazar hakkında yazılanları okuyarak, bir ön fikir edinebiliyorsunuz. Ayrıca bugüne kadar sahip olduğunuz bilgi birikimini de oturduğunuz yerden nakit ücrete dönüştürerek hem kendinize, hem de bu bilgileri okuyacak milyonlarca kişiye fayda sağlıyorsunuz.

Ahh, unutmadan; kazandığınız paraları çekmek istediğinizde hazır bir para çekme talebine adınızı, banka IBAN numaranızı yazıp onayladıktan sonra ertesi gün hiçbir kesinti olmaksınız paranız hesabınızda oluyor (genelde aynı gün içerisinde paranın hesabıma yattığı çok olmuştur).

Leave A Response »