Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Ücretli Makale Yazarı Yazarlığı

admin 1 Ekim 2014 18

Ücretli Makale Yazarı Yazarlığı

Ücretli Makale Yazarı Yazarlığı aranıyor. Son dönemlerin en gözde uğraşları arasında makale yazarlığı geliyor. Makale yazarlığı size hem sevdiğiniz bir uğraş hemde maddi getiri sağlıyor. Sosyal medyada ücretli makale yazarları aranıyor. Siz hala haberdar değil misiniz? Gelin birlikte makale yazarlıginin ne olduğunu ve neler yaptığını tartışalım. Ücretli Makale Yazarları Aranıyor çünkü özgün makale yazan insanlara ihtiyaç var. İnternette gezinin oradan bir paragraf buradan bir paragraf almadan tamamıyle kendi cümlelerini kuracak yazarlara ihtiyaç var.

Eğer doğru kelimeleri doğru yerlerde kullanmayı seviyorsanız ve yazı yazmak benim için büyük bir keyif diyorsanız sizin de içinizde kaliteli bir makale yazarı yatıyor olabilir. Unutmayın ücretli makale yazarları aranıyor… Pek çok insan “kim neden benim makalemi alsın ki herkes kendi yazar” yada “kopyala yapıştır diye bir şey var.”Diye düşünüyor olabilir. Ancak sosyal medya bu kadar basit değildir ve özgün yazılmış yazılara ihtiyaç duyuluyor. İstediginiz her türde kelime sınırlaması olmadan dilediğiniz makaleyi yazabilirsiniz.

Ücretli Makale Yazarı Yazarlığı

Ücretli Makale Yazarı Yazarlığı

Başta aranan özellik ÖZGÜNLÜKTÜR. Daha sonra belli kurallar çerçevesinde makalenizi oluşturabilirsiniz. Makale satın almak isteyen kişiler kimi zaman istedikleri konuda sipariş verirler kimi zaman da hazır makalelerden satın alırlar. Onlar makalenizi satın aldıktan sonra sizin hesabınıza kredi geçer. Bu krediler daha sonra paypal sistemi üzerinden hesabınıza para olarak aktarılabilir. Tabi ki her makale sitesinin kendine göre bir işleyişi vardır. Ancak buradaki asıl olay iki taraflı olarak mağduriyeti önlemektir.

Siz sipariş aldığınızda onu zamanında tamamlarsınız onlar da size makalenin ücretini verirler. Ücretli Makale Yazarları aranıyor çünkü ayrıca güvenilir kendini tekrarlamayacak, siparişlerini zamanında hazırlayacak işini severek yapacak insanlara ihtiyaç var. Sizler de makale yazarlığı tam bana göre diyorsanız bu konuyu mutlaka bir düşünün. Hem sevdiğiniz bir uğraşı yapacak hem de kaleminizin karşılığını alacaksınız. Teknoloji çağının olmazsa olmazı sosyal medyada sizler de geç olmadan yerinizi alın. Unutmayın ücretli makale yazarları aranıyor.

Ücretli köşe yazarı aranıyor,yazar aranıyor,makale yazarı aranıyor 2014,makale yazarı aranıyor 2015,köşe yazarı aranıyor,makale yazarı arayan siteler,makale yazarı iş ilanları,makale yazarı olmak nasıl olunur?

18 Comments »

 1. kubra 24 Ekim 2014 at 18:33 - Reply

  verilen konu dahilinde özgün ve farklı yazılar yazabilirim

 2. betül 28 Kasım 2014 at 01:03 - Reply

  ilanınızla ilgileniyorum memnun kalıcağınıza da eminim denemeye değer bence

 3. Levent 12 Aralık 2014 at 20:16 - Reply

  Merhaba,

  İlanınızla ilgileniyorum. Yazarlık tecrübem var. Sizinle nasıl bağlantı kurabilirim?

  Syg

 4. ilknur 2 Ocak 2015 at 19:21 - Reply

  Merhabalar
  Kalemimin kuvvetine inanarak sizinle çalışmak istediğimi belirtmek isterim.

 5. Furkan Bayram 3 Ocak 2015 at 13:31 - Reply

  katılacak olan herkese başarılar dilerim

 6. Yusuf Gürkan 25 Ocak 2015 at 00:43 - Reply

  Makale yazarlığına merakım 5 sene senedir var. Ve 5 senedir makale yazıyorum. Sizinle çalışmaktan gurur duyarım. En kısa zamanda mailinizi bekliyorum

 7. nermin 5 Şubat 2015 at 06:53 - Reply

  Merhaba, makale yazma konusunda tecrübeliyim. İletişim kurmanız halinde sizinle de çalışabilirim.

 8. MEHMET ALİ EKEN 5 Şubat 2015 at 22:14 - Reply

  Merhaba ben üniversite mezunu ve kamu çalışanıyım, vaktim müsait,makale yazmamı isterseniz lütfen benimle iletişime geçiniz…
  saygılarımla.

 9. huriye 6 Şubat 2015 at 00:22 - Reply

  öğrenciyim makale ve röportaj yazılarım gayet iyidir klavye kullanımım hızlı ve aktiftir mailinizi bekliyorum

 10. yunus 3 Mart 2015 at 17:01 - Reply

  mrblr öncelikle böyle güzel bir iş fırsatı yarattığınız için sizlere canı gönülden teşekkürlerimi sunarım..bende her hangi bir konu hakkında yorum yapma yazma kabileyitine sahip olduğuma inanıyorum…

 11. hacer emine 4 Mart 2015 at 14:04 - Reply

  merhaba.. yazı yazmayı çok seviyorum ve kelimelerle aram iyidir.. zevkle makale yazarlığı yapabilirim ilgilenirseniz sevinirim.. iyi günler..

 12. saadet 8 Mayıs 2015 at 16:48 - Reply

  Yazmayı, yazarak anlatmayı, yazıyı yaşatmayı seviyorum. Dönerseniz mutlu olur, içimdekileri döker, kazanır ve kazandiririm.

 13. Õzlem kurt 22 Mayıs 2015 at 14:13 - Reply

  Merhaba…benimsayfam601.blogspot.com isimli bir blog sayfam var.Makaleler yazıyorum.Sitenizde de makale yazmak istiyorum.Geri dönüş yaparsanız sevinirim

 14. Sevda Ural 8 Haziran 2015 at 15:17 - Reply

  kendim bildim bileli yazıyorum. bir dönem edebiyat sitelerinde de yazmıştım. iletişime geçerseniz şansımı ve var olan kalem gücümü kullanmak isterim.

 15. kübra 9 Temmuz 2015 at 01:23 - Reply

  Kelimelerimle güzel bir nüans yaratıp ruhu dinlendiren yazılar yazmayı seviyorum. Yazılarım ailem ve cevremdekiler tarafından begeniyle karşılanmaktadır. İcimdeki potansiyel yazma aşkının monotonlaşmayacagının garantisini veriyorum.

 16. Onur Bahtiyar 25 Temmuz 2015 at 17:07 - Reply

  Drama yazarlığı yapıyorum.Bu konu da faydalı olacağımainanıyorum.iyi günler. 05364582581

 17. Naz Özel 26 Eylül 2015 at 06:32 - Reply

  Merhabalar, yazma yeteneğime ve araştırma kabiliyetime çok güveniyorum. Psikoloji öğrencisiyim. Özgün hikaye ve masallar yazıyorum, bunun yanında astroloji, moda, kişisel bakım, kişisel gelişim, sanat gibi konularda bilgili ve makale yazabilecek seviyede olduğuma inanıyorum.

 18. serkan KUYUCU 20 Ekim 2015 at 01:26 - Reply

  Açıkcası ben onu yaparım ben bunu yaparım demeyeceğim .. denersiniz .. görürsünüz.Aslında uzmanlık alanlarım mevcut yazarlıkta ama , burada ticari bir işten bahsediliyor..Ben aslında duygusal,hikaye ve aşk yazıları yazarım ama hem siz beni, hem ben kendimi sınamış olurum. Bekliyorum görelim bakalım ne olacak

Leave A Response »