Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Sistem Üzerinden Neler Satabilirim ?

admin 6 Temmuz 2014 0

Sistem Üzerinden Neler Satabilirim ?

İyi makale üzerinden öğrenciler,ev hanımları,doktorlar,hemşireler, memurlar ,teknisyenler ve kısacası herkes bir şeyler satabilir. Özgün olmak şartıyla yazılarınızı ödevleriniz makalelerinizi hobiler uzmanlık alanınız hakkında bilgileri sistem üzerinden satabilirsiniz. Kısacası bilgi değerlidir ve bunu ücretsiz forumlarda facebookta paylaşmayın iyi makale sistemine ekleyin satın.Sistem Üzerinden Neler Satabilirim ?

Sistem Üzerinden Neler Satabilirim ?

Örnekler verelim ve konuyu detaylandıralım; 

Öğrenci Olarak Sistem Üzerinden Nasıl Para Kazanabilirim? 

Hepimiz öğrenci olduk ve günlük,haftalık,aylık,dönem,yıllık,tez ve bitirme ödevleri yaptık, bu ödevler için günlerinizi verdiniz ve araştırdınız. Bu ödevleri sisteme ekleyerek satabilirsiniz. Bilgisayarınızın köşesinde duracağına sizin cebinize para girmiş olacak ve aynı zamanda bunu satın alan kişi sitesinde yayınlayacak. Bu ödev bir çok öğrenciye kaynak olacak.

Oyun ve film hastası mısınız? Hemen oyunlar ve filmler hakkında bilgilerinizi yaıya dökün sisteme ekleyin ve bilgileriniden ilgilendiklerinizden para kazanın.

Sistem Üzerinden Neler Satabilirim

Sistem Üzerinden Neler Satabilirim

Kitap okumayı seviyorsanız hemen kitap özetleri yazın ekleyin kazanın.

Ev Hanımı Sistem Üzerinden Nasıl Para Kazanabilirim? 

Ev hanımı ve bayanlar bu işten en çok para kazanabilecek gruptur. Neden mi? Çocuk bakımı, hastalıkları ,bezleri ,kremleri ev yapımı mamaları özgün şekilde tecrübelerini yazarak sisteme ekleyip satabilir. Ayrıca mobilya,perde,zayıflama,temizlik ürünleri ve yemek tarifleri bilgilerini yazıp satabilir.

Hobileri Olanlar ve Konularında Uzman Olanlar Sistem Üzerinden Nasıl Para Kazanabilirler?

 Hobiniz var örnek model uçak, muhabbet kuşu,köpek bakımı,santranç,otomobiller pullar ve ne olursa olsun. Bu hobiniz için 1-3-5 yıldır araştırmalar deneyler ürün alımları yaptınız bir çok bilginiz oldu. Bu bilgileri makaleye ve yazıya dökerek paralar kazanabilirsiniz.

Seyehat müze gezi deneyimlerinizi satabilirsiniz.

Bilginiz ne olursa olsun güzelce yazın ve sisteme ekleyin.

Hadi sitemize üye olun. http://www.iyimakale.com/panel/

Leave A Response »