Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

Öğrencilerin Yapabileceği İşler

admin 3 Temmuz 2014 0

Öğrencilerin Yapabileceği İşler

Öğrencilerin Yapabileceği İşler yapabildiği işler nelerdir? Gün geçtikçe iş arayan öğrenci sayısı hızla artıyor. Bu da öğrencilerde “Durmakla Olmaz” bilincinin yerleştiğini gösteriyor. Onlar da kendi paralarını kazanıp, istediklerini alıp, gönüllerince harcamak istiyorlar. Özellikle de boş zamanlarının daha çok olduğu yaz aylarında evde durmak istemiyorlar ve iş arayışına koyuluyorlar.  Öğrencilerin çalışabilecekleri işler, biraz da ailesinin nelere izin verdiğine bakıyor. Ama şu anda hazırda olan birçok iş hemen hemen tüm öğrencilere gelir kapısı aralamaktadır.

Öğrencilerin yapabileceği bir sürü iş vardır. Günümüzde birçok öğrenci yazı yazıyor. Ve iş arayışına giren bu yazarlar internet sitelerinde dolanan şu haberle bir iş imkânı buluyorlar:

Makale Yazarlığı

Bu iş ev ortamında yazı yazarak para kazanma işidir, çok rahat ve güvenlidir. Ama bazı öğrenciler ev ortamından kurtulup dışarıdaki yaşamla bütün olmak istiyor. www.iyimakale.com sitesinde makale yazıp satabilirsiniz.

Öğrencilerin Yapabileceği İşler

Öğrencilerin Yapabileceği İşler

Garsonluk

Hem canlı bir ortamda çalışılabilecek hem de aylık para kazancı olan bir diğer iş ise “GARSONLUK”  tur.  İnsanlara hizmet vererek ve kalabalık ortamda bulunarak hem çalışmayı eğlenceli hale getirmek hem de para kazanmak bu iş ile mümkündür.

Kıyafetlerle içli dışlı olan ve ikna kabiliyeti yüksek öğrencilerse bir giyim mağazasında “SATIŞ ELEMANI” olarak çalışıp gelir elde edebilirler. Bazı öğrenciler ise hem yorucu olmayan bir iş ararlar hem de evde durmak istemezler.

Bu noktada da karşımıza çıkan, oturduğumuz yerden para kazandıran iş tabii ki “KASİYERLİK” tir. Ders bilgisine güvenip de o bilgiler sayesinde oturduğumuz yerden para kazandıran bir diğer iş ise “ÖZEL DERS ÖĞRETMENLİĞİ” dir. Bu iş ile ilgili talep almak istiyorsak çevremize, internete gereken duyuruyu yapmalıyız ve ayağımıza gelen iş tekliflerini izlemeliyizdir. Ve bugün internette, gazete sayfalarında birçok iş imkânı vardır. İster tam zamanlı, ister part time istersek de günlük bir iki saat çalışarak bizi gelir sahibi yapabilecek işler bulabiliriz.

Öğrenci çevrenizi kullanarak Bir blog site veya youtube kanalı açıp günlük 5 tl kazanabilirsiniz.

İşte öğrencilerin çalışabileceği iş imkânlarından bir kaç tanesini ve en güvenlilerini saydık. Bu işlerden biri ilgimizi çektiyse ve yapabileceğimize inanıyorsak hemen harekete geçmeliyiz ve gereken yerlere başvurmalıyız. Unutmayınız ki boş oturacağımıza vaktimizi değerlendirerek para kazanmak hem ailemizin hem de bizim kendimize olan güvenini yerine getirir.

Leave A Response »