Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

MAKALE YAZARAK İNTERNETTEN PARA KAZANMAK

admin 15 Mart 2015 5

YAZDIĞINIZ MAKALELERİ, NASIL SATABİLİRSİNİZ?

Yazı yazmayı çok seviyor ve bu yolla para kazanmak istiyorsanız, makale yazarak para kazanabilirsiniz. Günümüzde, artık bir sektör haline gelen makale alım satımı, hem ek gelir elde etmenizi sağlıyor hem de yeni bilgiler edinerek ufkunuzun gelişmesine olanak tanıyor.

İnternetin bu kadar yoğun olarak kullanıldığı günümüzde, yüzlerce internet sitesinin her zaman binlerce özgün içeriğe ihtiyacı vardır. Bu ihtiyacı karşılamak içinde makale satın alırlar. Talebin bu kadar çok olduğu bir piyasada, makale satarak para kazanmak o kadar da zor değildir. Gün içinde ne kadar çok makale yazarsanız, o kadar kazanırsınız. Bu makalelerin sayısı tamamen size kalmış. İsterseniz tam gün yazabilirsiniz, isterseniz de günde bir veya iki saatinizi makale yazmaya ayırabilirsiniz. Yazacağınız makaledeki kelime sayısına göre ücretlendirilen sistemde, genelde 100 kelime üzerinden belirlenen ücretler ödenmektedir.

Tasarım

Peki, yazmış olduğunuz makalelerinizi nasıl satacaksınız? Son yıllarda özgün içerik ihtiyacı o kadar çoğaldı ki, bunu karşılamak amacı ile birçok makale alım satımı yapan internet siteleri kuruldu. Bu sitelere üye olarak, ilgi alanlarınıza veya bilgi sahibi olduğunuz konulara göre makaleler yazıp, siteye ekliyorsunuz. İçerik ihtiyacı olan alıcılar da, kendi sektörleriyle ilgili makaleleri buradan satın alıyorlar.

Bu kadar makale yazarının ve makale alıcısının, yoğun olarak bulunduğu sektörde, birçok hazır makale satışı yapılan siteler var. Bu siteler arasında, işini dürüstçe yapan güvenilir bir makale satış sitesi, bir elin parmaklarını geçmemektedir.

Hazır makale sektöründe, makale yazarları ile makale alıcılarını aynı platformda buluşturan iyimakale.com, bu alandaki titiz ve ilkeli çalışma prensipleriyle biliniyor. Makalelerini satmak isteyen yazarların hazır makaleleri, İyi makale sistemi üzerinden içerik ihtiyacı olan kişiler tarafında satın alınıyor. Ya da, makale alıcısı üyeler, sisteme makale siparişi vererek, yazarlardan gelen tekliflere göre, bir yazarla anlaşıp makale yazdırabiliyorlar.

Yüzlerce yazar üyenin ve yüzlerce alıcı üyenin bulunduğu iyi makale platformu, makale satarak internetten para kazanma amacı olan kişilere, profesyonel anlamda hizmet veriyor.

Günümüzde, makale yazarak para kazanan birçok insan var. Bunlar arasında; öğrenci, memur, ev hanımı gibi her meslekten insanlar bulunuyor. Kendilerine ek gelir elde etmek için makale yazanlar kadar, bu işi meslek edinenler dahi var. Sizde bu insanların arasında yer alarak, güvenli bir hazır makale platformunda makalelerinizi satabilirsiniz.

5 Comments »

 1. selçuk 17 Mart 2015 at 17:53 - Reply

  Merhabalar ben de makale yazarak para kazanmak istiyorum. Deneyimim var.

 2. İNCİ SAVAŞÇI 9 Mayıs 2015 at 09:17 - Reply

  Benim de hayalimde kalemimle para kazanma isteği, yani sevdiğim bir işle meşgul olmak var.

 3. mehmet 9 Haziran 2015 at 00:57 - Reply

  iyi günler,
  sayın yetkili 1964 Burdur Altınyayla doğumluyum. fakülte mezunuyum. internet sitelerinde ve yerel basında yazıyorum. para kazanmıyorum.şartlarınıza uygun yazmak isterim ve para da kazanmak istiyorum.
  Mehmet ŞENER

 4. Esra 2 Temmuz 2015 at 20:27 - Reply

  Bilfgilendirme yapar mısınz ben de yazmak isterim

 5. yıldız 20 Ekim 2015 at 13:37 - Reply

  Merhaba ben de makale yazmak istiyorum yazma yeteneğime güveniyorum gereken formatı öğrendindiğimde özgün yazılar yazabileceğime inanıyorum. Bu işe nasıl başlaya bilirim yardımcı olur musunuz. Teşekkürler.

Leave A Response »