Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

İyi Seo

admin 25 Ocak 2014 0

İyi Seo

İyi Seo nasıl yapabilirsiniz? Seo nedir? Seo bir site için tüm içerik,tema,sunucu,resim va alt yapının arama motorlarına göre yapmaktır oluşturmaktır(optimize). Aramalarda üst sıralara çıkmak için arama motoru ne istiyorsa onu yapmaktır. Seo yapmak için seo uzmanı olmanıza gerek yok %100 olmasa da %80 seonuzu destek almadan da yapabilirsiniz. Bence büyük bütçelerle seo yapmak yerine seoya uygun çalışmak ve yöntemleri kullanmak yeterli oluyor. Seoya harcayacağınız paralara başka şeylere harcayabilirsiniz. 

Sizlere ilk önce nasıl bedavaya seo yapabileceğinizi anlatalım ve maddeleyelim.

1. Alanadı yani domain sitenizin ismi içeriğiniz ne olacaksa ona göre isim alınız.

2. Sunucu yani hosting, hızlı sunucu sitenizin hızlı açılmasına yardımcı olacaktır ve arama motorları aramalarda sizi üst sıralara çıkaracaktır.

İyi Seo

İyi Seo

3. Özgün Güncel içerik; özgün içerik artık çok önemli kopya içerikleri arama motorları tespit edip aramalarda geriye atmaktadır. Özgün içerik için özgün makaleleri sitemizden satın alabilirsiniz. Hafta da en az  2 makale eklemek yeterli olacaktır.

4. Makale içindeki anahtar kelime ve  imla kurallarına uymalıyız. Makale uzunluğu 200-300 kelime olmalıdır.

5. Hızlı tema ve türkçe tema; Hızlı açılan yüklenen temaları kullanmalısınız. Ücretli iyi kodlanmış türkçe temaları kullanmalısınız.

6. WordPress resim optimize eklentilerini kullanın.

7. Site haritası oluşturun, sunucu önbellek yöntemlerini kullanınız.

İnternette aradığınızda bir çok yöntem bulacaksınız. Lakin ben para harcamak istiyorum diyorsanız ilgili bir çok site var ve size yardımcı olacaktır.  Seo uyumlu siteler yaparak sizlere yardımcı olabiliriz.

Leave A Response »