Bookmaker artbetting.co.uk - Bet365 review by ArtBetting.co.uk

Bookmaker artbetting.gr - Bet365 review by ArtBetting.gr

Germany bookmaker bet365 review by ArtBetting.de

Premium bigtheme.net by bigtheme.org

İyi Makale Sistemi

admin 30 Haziran 2014 0

İyi Makale Sistemi

 İyi makale sistemi makale yazarlarının ve makale satın almak isteyen kişilerin alışverişte bulunduğu oldukça güvenlik bir platformdur. İyi makale güvenli makale alışverişin kapılarını birçok kullanıcılarına sunarak değerinde alım ve satım gerçekleştirmektedir. Oldukça kolay bir sisteme sahip olan iyi makalede gerektiğinde form açabilir, makale siparişi verilebilir, şikâyet ve öneriler belirtilebilir, istenilen sayıda ve konuda makale eklenebilir.

Birçok avantajı da üyelerine sunan iyi makale de yazılan makalelerin özgünlük kontrolünü yapabilmek de mümkündür. Bütün bunları yapabilmek için siteye öncelikle üye olunmaktadır. İyi makale sistemi ile makaleleri satabilmek oldukça kolaydır. Seçtiğiniz herhangi bir konu ile ilgili makalelerinizi ister Word dosyasında hazırlayarak isterseniz de iyi makale sitesinin “anasayfa” bölümünde bulunan “hazır makale” butonuna tıklanarak ve alt kısımda bulunan “yeni makale gönder” seçeneği işaretlenerek gönderilebilir. Bu bölümde karşınıza doldurmanız gereken “makale detayları” bölüm açılmaktadır. Burada bulunan bilgiler girilerek alt kısımda bulunan “gönder ”kutucuğu işaretlenir. Makaleniz sisteme gönderilir ve yöneticinin onayından sonra yayınlanır. Bu yayınlanma mesajı sistem tarafından otomatik olarak mail hesabınıza “makaleniz yayınlandı” bilgisi ulaşır. Bu şekilde makaleniz satılmaya hazır olarak makale alıcılarına satışa sunulur. İyi makale sisteminde bulunan “hazır makale” bölümünden ise makale alımı yapılmaktadır. Bu bölümde istediğiniz konuda ve sayıda makale bulabilirsiniz.

İyi Makale Sistemi

İyi Makale Sistemi

Kendinize uygun konudaki makaleyi hemen anında alabilmeniz mümkün ve oldukça kolay. İşte bu kadar kolay bir makale alım ve satımını gerçekleştirerek güvenli bir ortamda rahatlıkla çalışabilmek mümkündür. Üyeler makale siparişi vererek yazarlardan gelen tekliflere göre uygun gelen teklifi değerlendirerek makale yazdırabilir. Son derece güvenli bir sistemle çalışan iyi makale birçok makale yazarı üyesi ile her geçen gün daha da geniş kitlelere hitap etmektedir. Aynı zamanda sistem ile ilgili herhangi bir sıkıntı veya öneri varsa bu isteğinizi mesaj atarak iletebilirsiniz. İstek ve önerilerinize en geç saat içerisinde cevap verilerek üyelerinde talepleri göz önünde bulundurulmaktadır. İyi makale sisteminin en büyük artısı ise İngilizce makalelerin satılabilmesidir. Böylelikle hem Türkçe hem de İngilizce makalelerinizi de yayınlayıp satabilirsiniz. İyi makale sisteminin özellikleri arasında güvenilir bir sistem, makale alım ve satımının bir arada olması, sipariş vererek makale yazdırılması, İngilizce makalelere de yer verilmesi, oldukça özgür bir çalışma platformun olması en önemli özellikleri arasında bulunmaktadır. Aynı zamanda ödemenizi anında teslim alıyor olabilmeniz de önemli ayrıntısıdır. Ödemeyi paypal hesabınıza yaparak daha güvenli bir ödeme şekli sunmaktadır.

İyi makale sisteminin farkı oldukça açıktır ki sağlam bir alt yapı ile ilerlemesi ve yazar sayısını en üst seviyeye ulaştırarak ilerlemeye devam etmesidir. Negatif yanlarına değinecek olursak iyi makale sisteminin ödeme yaparken kesinti olmasıdır. Bu kesinti işlemi ise en kısa zamanda sona ererek daha karlı makale alım satımı gerçekleştirilecektir.

Leave A Response »